Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szekálnak el valakit a...

Miért szekálnak el valakit a munkahelyérõl?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kipcsak harcos nép a mienk, ahol a harc, az ellenségeskedés okkal-ok nélkül megy.
2020. nov. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, jóval fiatalabb és ügyesebb náluk, félnek, hogyha leépítés lesz, akkor őket fogják elküldeni, a fiatal és erős dolgozóra meg rábízzák azt, amit addig két öreg végzett. És így inkább igyekeznek elejét venni a dolognak avval, hogy elűzik.
2020. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az osztályon egyedül én voltam diplomás (ami fura, mert multi, igaz, nem Bp.)

Szerinted kit idegeltek ki úgy, hogy 6 hónap után felmondott? Engem.

2020. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Mert hagyja magát
2020. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem csicskítható, ezáltal veszélyes rájuk nézve. Nálam ez volt, nem vettem részt a munkaidőben láblógatásban, érdekelt is a munka, nekem már volt diplomám is ráadásul, nyilvánvalóan rám kellett szállni és kibeszélni, lehúzni, erőszakoskodni, provokálni...


Csak arra nem számítottak, hogy felnyomom az egész kóceráht a főnöknél kilépő körön. :) Majdnem együtt távoztunk, én akaratból, ők meg karmából.

2020. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!