Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A barátaim miért nem merik...

A barátaim miért nem merik felvállalni a vèleményüket a munkahelyen, ha valami zavarja őket?

Figyelt kérdés
Általában mindig én vagyok a hangadó, mindig én viszem el a balhét. Szeretek problémákat megoldani, nem arról van szó.Szeretem, ha békesség van, de ha igazságtalansàg ér, harcolok a jogaimért és másokért is. Mások úgy vannak vele, hogy vannak problémák, halmozódhatnak is, de erről màsok előtt ne beszéljünk, mert akkor a többség győzni fog. Merni kell szerintetek beszèlni, vagy hallgatni?
2020. nov. 16. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Úgy nevelték őket, hogy hajtsanak fejet a hatalom előtt.
2020. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom félnek, hogy ha nagyon pattognak, akkor lapátra lesznek téve. Inkább téged áldoznak be.
2020. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
37%
Mert otthon van a gyerekük, akinek kell zabálnia, és ehhez kell a meló.
2020. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége ilyen sajnos... Így könnyebb beilleszkedni vagy mi. Sok ember nem vállalja, hogy megosztó legyen.
2020. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert egy palimadár vagy és te vagy a feláldozható! Téged kirúgnak ők meg maradnak, te meg azt hiszed hős vagy.
2020. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy miről van szó. Vannak akik nem hajlandók felfogni hogy nem ők a főnökök és mindig ellent akarnak mondani. Persze vannak dolgok amikben ki kell állni magunkért de az emberek féltik az állásukat ezért nem mernek felszólalni akkor se ha jogos lenne.
2020. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akinek van vesztenivalója (hitelt fizet, kiskorú gyereket kell eltartania), az inkább csendben tűr, amíg nem tud továbbállni.
2020. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Konnyebb annak nagyobb pofajunak lenni akinek se gyereke se kutyaja se macskaja se hitele stb. Az konnyen dumal mert jo esetben csak a sajat szajat kell betomnie.Persze h konnyebben ugat. Max felall es keres mast..mert megteheti?🤔Igen meg ezert is nagyobb a szajuk. Viszont sok embernek a napi megelhetese mulik egy egy kimondott rosszul célzott mondaton mégha igazuk is van. A szukseg nagy ur. Nyilvan az a huszoneves vagy 30as akinek van egy hattere vagy a szulei esetleg parja eltartja es csak azert dolgozik h legyen jogviszonya meg legyen mibol shoppingolni az konnyen nyitja ki a száját.
2020. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!