Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális dolog egy munkahel...

Ez normális dolog egy munkahelyen? Egy ilyen kérdőív nem árt többet mint amennyit használ?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy kérdőívet arról, hogy értékeljük a munkahelyet, és az egyik pontnál meg kellett nevezni, hogy kivel szeretünk a legjobban és a legkevésbé együtt dolgozni. Én a legjobbhoz írtam egy nevet, a rosszhoz is tudtam volna, de én ezt nem éreztem korrektnek, így beírtam, hogy nem szeretnék megnevezni senkit.

Ezután behívott a titkárnő/asszisztens (főnök jobbkeze), hogy jó lenne, ha mondanék valakit és felvenném a ritmust(??). Kitartottam, hogy nem szeretnék, mert én ezt besúgásfélének érzem. Mondta, hogy rendben, ő nem erőlteti, de jó lenne, ha érteném, hogy ez nem besúgás, hanem ezzel saját magunkat védjük a "gyengébb elemektől".

Nekem ez eléggé ugyanaz, de lehet bennem van a hiba :). Nem tudom, hogy mennyire bevett dolog ez, mert első munkahelyem. Ilyesmik után nem hinném, hogy túl nagy bizalommal nézhetnénk egymás szemébe, főleg, ha ezek után mondjuk kirúgnak valakit. De lehet rosszul gondolom.



2020. nov. 16. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem helyes, amit tettél, de hatásos tényleg csak az lenne, ha 10-ből mondjuk 7-en még ugyanezt teszik rajtad kívül. Mert ha 8-an beirták Tóth Istvánt, akkor neked a magad részéről tiszta lesz a lelkiismereted. De sajnos ugyanúgy kirugják :(
2020. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Legközelebb írd be a cégvezetőt.
2020. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Gyengébb elemek???? Szóval kiszavaztok valakit. És ha senki mellett nem lehet letenni a voksot, mert mindenkinek csak 1 strigulája van??? Mekkora baromság ez! Gyorsan hagyd ott ezt a céget. Amilyen a vezetőség, olyan a gárda is. Téged lehet felírnak páran, mert főnök úr azt mondta. :/
2020. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a formában furcsa.

Egy jó cégvezető nem így kutakodik,ismeri az alkalmazottait.

A másik meg lehet valakivel nem passzol a személyiségem,meg nem egyezik a munka morálunk,de attól még lehet kiváló szakember/ kolléga.

Szóval ez úgy hülyeség,ahogy van.

2020. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Írj be egy olyan nevet ami nincs
2020. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik, hogy normális munkahelyen az ilyesmi kérdőívek teljesen anonim módon működnek.. Ez így rettenetesen gáz, az meg még gázabb, hogy számon is kérnek érte. Én elkezdenék jobb hely után nézelődni, hátha még próbaidőn belül leléphetsz.
2020. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Így van :)

Érdekes az ilyen kérdőívek anonímek. Szar lesz a palacsintában. Keresik a gyengye láncszemet figyeld kit rúgnak majd ki ( ő lesz akit legtöbben írtak a nem szeretek vele dolgozni) aki előlép az meg a legjobban

2020. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
én se köptem volna be senkit, főleg ha nincs is senki olyan akivel különösebb problémád lenne
2020. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
eleve névtelenül kellene egy ilyen kérdőívet töltetni.
2020. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Névtelenek a kérdőívek, legalábbis egymás előtt, a főni meg a nője látnak mindent :). Egyébként voltak már húzásai a cégnek olyanok, hogy pl. lezáródott egy nagy projekt, így felszabadult munkaerő. Ki kellett rúgni két vezető közül egyet, ezért azt a feladatot kapták, hogy amelyikük több projektet le tud zavarni a következő egy hónap alatt, az marad. Nem volt megállaptva semmi, hogy ezek milyen kaliberű projektek, bármi... mielőtt sz*rrá lettünk volna dolgoztatva, az egyikük felmondott :D.
2020. nov. 16. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!