Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakinek rugalmas munkaide...

Ha valakinek rugalmas munkaideje van és úgy osztja be, ahogy akarja, akkor miért késő délutántól késő estig dolgozik, amikor normális ember este már fekszik le aludni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Vélhetően ekkor találkozik a legkevesebb munkáját zavaró tényezővel.
2020. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy a legkézenfekvőbb neki. Így bevásárolhat, kimos, megfőz, ügyet intéz, lehet gyereket visz suliba, elhozza őket stb.stb..
2020. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
személy szerint én azért, mert így délelőtt nyugodtan elintézek mindent ami fontos a munkán kívül (elszaladok befizetni, ügyeket intézni, esetleg összefutok 1-2 baráttal reggelizni vagy kávézni, ilyesmi), délben kényelmesen megebédelek, aztán délután nyugodtan dolgozok, délután/este már úgyse tudok fontos dolgokat intézni, annak pedig nem látom értelmét, hogy órákig üljek a TV előtt és sorozatokat/filmeket bámuljak. Így az egész napom ki van töltve, éjfél előtt úgyse bírok elaludni szinte soha, szóval nem gond 9-10-ig dolgozni, délelőttönként kényelmesen elintézek mindent, nem kell centizgetnem, hogy melyik nap hova rohanjak, ráadásul nem kell korán kelnem, úgyhogy mindig kipihent vagyok.
2020. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Van, aki szivesebben alszik reggel tovább és este meg eleve ébren van.

De gondolom, neki így kényelmes, ezért senkinek nincs hozzá semmi köze.

2020. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Pl. mert kisgyerekei vannak, akik szintén otthon vannak, és amikor lefekteti őket, vagy legalább hazaért a házastársa, hogy foglalkozzon velük, utána tud nyugalomban dolgozni.

De az is lehet, hogy napközben élvezi, hogy kis forgalomban tud vásárolni, ügyet intézni, és amikor már a boltok zárva vannak, meg amúgy is tilos kimenni, akkor dolgozik otthon.

De az is lehet, hogy délelőttönként, világosban, jókat sétál, kocog, sportol a szabad levegőn. Mert kellemesebb napközben szabad levegőn lenni, mint este, sötétben.

2020. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Mert neki akkor a legmegfelelőbb, neki az a normális. Vannak bagoly emberek, én is az vagyok, éjfél előtt nem tudok elaludni dezombi vagyok ha 8 előtt kelek, szóval délelőtt amíg kevesen vannak a városban, intézek boltot meg ilyesmit, ebéd után elkezdek dolgozni és 10 körül befejezem.
2020. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!