Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan érdekeljen a munka...

Hogyan érdekeljen a munka amit csinálok?

Figyelt kérdés
Gyári pakoló munka de olyan szinten nem érdekel hogy azt még csukott szemmel is lehet látni rajtam. Napról napra egyre jobban hanyagolom. Nem tudom hogy mutassak érdeklődést felé ha egyszerűen nem érdekel,legalább azért hogy ne mondjanak fel. Más lehetőségem most sajnos nincs
2020. nov. 17. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
A legtöbb embert nem érdekli a munkája, de csinálja, mert kell. Téged se kell, hogy érdekeljen, csak végezd el és kész.
2020. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Olyat kell keresni ami érdekel

Én 20 évesen most csinálom kamionra a jogsit, már alig várom hogy elinduljak külföldre. Most is sofőr vagyok csak éjszaka megyek

2020. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Neurotech ***** válasza:
100%
Ha nem szereted nincs mit tenni váltani kell. Az előző hozzászólönak annyiban igaza vagy hogy a legtobb ember nem szereti a munkajat. Viszont ha boldog eletet akarsz akkor csinald azt amit szeretnel csinalni. Aldozattal jar mert valszeg ahhoz majd kepezned is kell magad, de 2-3 ev kepzes es utana evtizedekig azt csinalod ami boldogsagot ad, vagy kepzes nelkul evtizedekig azt csinalod amit utalsz. A legtobb ember nem valt mert: A mai nap kényelmesebb bemenni egy ujabb nap dolgozni tulesni azon amit nem szeretsz minthogy elkezdeni szervezni az uj eletet, ami belepes az ismeretlenbe, masreszt sokaknal eloszor meg kell sporolni rá a penzt tehat még a 8 órás gyari melo utani elvezetekrol isle kell mondani amivel kompenzaljak a sikerelmenyt: cigi, sör, esetleg fű vagy édesség, auto vagy bármi. Nagyon nehéz dolog ezt vegigcsinalni dehat egy életed van.
2020. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy összeszorítod a fogad és csinálod becsülettel. Közben meg tanulva a korábbi hibáidból elkezded keresni a lehetőségeket az előrelépésre
2020. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!