Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni?...

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy cég által meghírdetett pozícióra. Fel is hívtak, interjú időpont meg is volt. Bibi, hogy én nekem nem úgy megy a dolog, ahogy kéne, messze van, így újra egyeztettem a dolgot: közli velem az illető, hogy korona tesztet készítettek, és ma jön meg este az eredmény. Este küld majd egy SMS-t lesz-e interjú vagy sem. SMS sehol, akkor nincs interjú és egyeztetett időpont másnap. Ám Hip hop sms érkezik másnap, jelezve hogy várnak engem a módosított időpontban. Igen ám, de pont annyival előtte érkezett az SMS, hogy be se tudnák érni a megbeszélt időre, és éppen akkor olvastam el az SMS-t, amikor az interjú zajlott volna. Ismétlem, messze van, és nem éppen úgy van az hogy el indulok és ott vagyok, plusz ugye buszjarat van, nem pöccre induló autó.

Szerintetek most mi legyen? Hívjam fel őket, vagy hagyjam?

Munka kell, csak úgy érzem nem jó ez így,meg ez azért érdekes volt, amit le műveltek.



2020. nov. 17. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Biztos, hogy nem mennék ilyen tróger szervezetlen helyre. Volt hasonlóban részem, nyíltan megmondtam, hogy ne szórakozzanak velem.
2020. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez nem kérdés, hogy fel hívd őket, de ezt a korona teszt előtt kellett volna tisztáznod velük, hogy tudják te nem a szomszédba laksz.
2020. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az önéletrajzomban benne van, hogy merre lakom,de igazad van, bár szoltam nekik a módosításkor hogy a buszok nem úgy járnak ahogy.
2020. nov. 17. 10:46
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Az a probléma most a járványos időszakban hogy szerintem ha többen jelentkeztek, akkor nem biztos hogy észreveszik a lakhely távolságot.


Szóval szerintem hívd fel őket. Aki meg azt írta, hogy tróger hely, az meg csak a hasára csapott, gondolom ha megbízhatatlan hely lenne, nem is jelentkeztél volna. Pláne akkor korona tesztet sem csináltak volna.

2020. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket, és mond el a problémát. Mindenképpen tisztázd!
2020. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Volt épp elég bajuk a koronateszt miatt. Hívd fel nyugodtan.

De azt azért ne hangoztasd, hogy az interjú időpontjában nézted csak meg a telefont, hogy szóltak-e egyáltalán

2020. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az hagyján, hogy én azt hittem hogy nem tróger hely, de vélemények sora állítja a cégről, hogy vannak problémák rendesen.
2020. nov. 17. 11:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még mindig meggondolhatnád magad, hogy akarsz-e egyáltalán ott dolgozni.
2020. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de olyan céget komolyan sem tudnék venni, akik csak SMS-ben tájékoztatnak ilyenről. Az állásinterjú gyakorlagilag egy tárgyalás. Hívjanak fel vagy írjanak e-mailt.

Annak idején én a mostani munkahelyemmel voltam úgy, hogy majdnem hagytam a fenébe, mert összevissza módosítottak interjú időpontot, és ezzel szépen leszerepeltek, én pedig mivel nem munkanélküli voltam, hanem másik munkahelyről akartam váltani, nem tudtam csak úgy bármikor itt teremni interjúra, szabadságaim mentek a levesbe ezért. Végül csak összejött, és átjöttem, nagyon el akartam jönni az előző helyről, de azért látom, hogy itt is vannak disznóságok, csak másfélék, az előző rosszabb volt, de ez sem az a hely, ahonnan nyugdíjba akarok menni.

2020. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudsz komolyan venni ilyen céget? Újságban volt a hirdetésük amire jelentkeztem, s konkrétan egy város külvárosában vannak. Szerinted én, akinek másfél - 2 óra távolságra van a hely, s csak én voltam az aki jelentkezett? Senki nem akar annál a cégnél dolgozni, nem is hiába. Weboldalukon fent sincs az állás. De mostanság az állások amire jelentkeztem, olyanok vannak hogy "egyszerűsítettben leszel alkalmazva 2 hétig, s az első nap próbamunka". Nagyon lerobbant ez a munkaadói világ, de ha kell a pénz menni kell.
2020. nov. 17. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!