Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ugye nem vagyok ezzel egyedül,...

Ugye nem vagyok ezzel egyedül, hogy szeretem az árufeltöltő munkát?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem, van e más is aki árufeltöltős és szereti a munkáját? Én ebben a munkakörben kezdetem elsőnek dolgozni, eleinte nagyon fura volt meg ijesztő de idővel nagyon belejöttem és már élveztem is. Sőt szerettem pakolgatni a termékeket, hogy szép és esztétikus kinézete legyen. Sok mindenre megtanítottak, nagyon eltelt vele az idő. Más munkát is kipróbáltam mint az operátor, csomagoló, címkéző de egyikse fogott meg mint ez a munka. Vásárlókkal se volt gondom, ha igen akkor jött a főnök és ennyi. Tervezek megint ez lenni és bíztatásokra lenne szükségem :D. 23L

2020. nov. 18. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szeretni-élvezni meg minden, csak annyi a gond vele, hogy ez a munka tipikusan keveset fizet, mely nem egy hosszútávú életcél.


Ha viszont van általa előrelépési lehetősegy akkor valóban érdemes lehet benne maradni.

2020. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1.engem nem érdekelt hogy keveset fizet e vagy sem, nem a pénz motivált, csak az hogy legyen munka.
2020. nov. 18. 10:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy, a legtöbb ember az első munkahelyén... hát finoman szólva sem szokta megtalálni a számításait. Egyébként ha szereted csinálni, akkor az jó dolog, bár ez nem éppen olyan munka, amiből nagy karriert lehetne majd építeni idősebb korodban. Viszont ha már most is keresel annyit, amennyi neked elég ahhoz, hogy eltartsd magad, akkor szerintem nincs akadálya, hogy ebben a munkakörben maradj :)
2020. nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor angliában laktam,már évek óta hegesztőként dolgoztam,de leállt az üzem 3 hétre felújítások miatt,ezért hogy ne unjam magam halálra elmentem a sainsbury's-be árufeltöltőnek 2 hétre..mit mondjak..0 felelősség,nem hajtottak,nyugodtan eldolgoztam az indiai meg angol kollégákkal..talán az egyik legnyugisabb legstresszmentesebb meló volt életem során.
2020. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Na Magyarországon azért van hajtás, főleg abból kiindulva, hogy annyira meg kell pakolniuk szegény lányoknak a békákat, hogy nem bírják egyedül húzni.
2020. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem voltam árufeltöltő, de mindig nézem őket a Tescoban hogy milyen jó kis munkájuk van :D Mondjuk a lábukat biztos lejárják minden nap, de nekem is tetszik hogy szépen el lehet rendezgetni a polcokat, meg tudomást szerezni olyan termékekről amiket amúgy lehet hogy sima vásárlóként észre se vennék, hogy ilyen is van. Mi volt benne először ijesztő?
2020. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az,hogy élvezd a munkát. Ha nem cseszed el a fizetésedet,akkor még az életben is fogsz előre haladni,család alapítás,ház stb.
2020. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6.hát hogy hirtelen vásárlok között kellett dolgoztnom, hozzám szóltak, ilyemsik. Nem voltam ehhez szokva :D..de azán megszoktam.
2020. nov. 18. 11:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak árufeltöltő vagy? Pénztárban nem kell lenned? Én is szívesen csinálnám csak félek, hogy beraknak a pénztárba.
2020. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkoriban nem szerencsére :D..megkíméltek.
2020. nov. 18. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!