Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes munkahelyen, kolléganő...

Érdemes munkahelyen, kolléganőknek szívességet tenni?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos inkább csak negatív tapasztalataim vannak. Például ilyen , hogy felajánlottam hogy a sütijéhez megveszek neki egy alapanyagot ami az ő kisboltjukban nem volt, de a sütiből amit hozott a kollégáknak, abból nem kaptam. Az ember nem azt várná, hogy ugorjanak a nyakába, csak néha egy kis figyelmességet, hogy odajön beszélgetni például, mert kicsit kiesik a munkahelyem a csapattól, és alig jut el némi hír hozzám, de semmi.

Nektek mik a tapasztalataitok ilyen téren?


2020. nov. 18. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem szivesség, ha viszonzást vársz.

Ha félreesik a munkahelyed, miért nem mész oda, ahol a többség van? Pl. amikor mész kávézni kérdezd meg kinek készíthetsz még.

2020. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Azt hiszik dgni akarsz, így átmennek parasztba. Legjobb az alap nőkhöz való viszony: légy te is paraszt velük, azt imádják.
2020. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Érdemes.
2020. nov. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem, mert a munkahely az az is marad.
2020. nov. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Engem arra neveltek, ha szívességet teszek, sose várjam vissza. Nem ez a lényege úgyhiszem!
2020. nov. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös, de akkor miért fektetsz be valamibe energiát, ha nem kapsz vissza semmit?

(Komolyan kérdezem, nem kötekedésből.)

2020. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Oké, ne várjunk viszonzást. Na de ezek a dolgok nem oda-vissza működnének? Pl. elkészítem az adóbevallásodat, te meg elhozod a gyerekemet az oviból. Nálunk így működik.
2020. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Nem tudom gondolom emberi jóság.
2020. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én sem vártam szívességet, meg nem vág földhöz az a 3 csomag szalakáli amit hoztam, és nem kellett kifizetni, de azért az kicsit furán jön le hogy utána az ezzel készült sütit kinálgatja, engem meg kihagy.
2020. nov. 19. 16:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Meg nem egyszer, hívtam megy egyilet vagy másikat kávéra, de vissza egyik sem hívott, max egy idő után inkább már nem kértek.
2020. nov. 19. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!