Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire komolytalan egy cég...

Mennyire komolytalan egy cég amely elfelejti az állásinterjút? Tévedni ugyan emberi dolog, de ez határon túl van

Figyelt kérdés

Beadom az életrajzom behívnak, odamegyek időre és üres az épület. Illetve vannak de azok akikhez mentem volna sehol. Kiderült ők már 16kor hazamentek engem meg 17re rendeltek be.

Azóta se jött se egy telefon se egy mail hogy bocsánat közbejött valami stb?

Ez milyen cég lehet? Egy kupleráj?


2020. nov. 19. 09:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem is erteném miert zarasra rendeltek oda. En inkabb szivatásnak fogtàm.


Engem a körzeti fogorvos (ahova költöztünk)gondolom nem akart vállalni de ezt soha nem mondta teloba csak berendelt olyan idöpontokra amikor zàrva vannak.


Pofàm leszakad

2020. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

*a fogorvosok 100 hogy arra gyurnak hogy menj maganrendelesre.

A mostani is addig cseszte elba dogam mig nem kezdtem neki tejelni.

Hànyingerek.

2020. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
*el a fogam
2020. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Nem is erteném miert zarasra rendeltek oda"


Hogy a dolgozók többsége ne lássa hogy állásra jöttem gondolom. mert akkor leesne nekik hogy valakinek lapát lesz, hiszen keresik az új embert. Ez eléggé evidens.

2020. nov. 19. 09:16
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem vártam volna telefonra, email-re, hanem másnap reggel már telefonáltam volna. Hátha részemről van valami félreértés, ha meg nem, akkor a választól függően lehetőségem van nekik beolvasni, mert veszítenivalóm már úgysincs.
2020. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

2-es, és te utána AHHOZ a fogorvoshoz mentél magánrendelésre????

Nyilván én is magánrendelésre mennék, ha ilyen lenne a körzeti fogorvosom, de őhozzá semmiképpen.


Nyitókérdésre:

Én azt mondanám, oké, mondjon új időpontot, és arra elmennék. Nyilván lenne bennem egy alap bizalmatlanság ezek után, de nem zárnám ki őket. Ha másodszorra is lenne valami gikszer, akkor nyilván végleg befejezném velük a kommunikációt.

Az más kérdés, hogy egyszer hallottam ilyen történetet. Egy önkormányzat polgármesteri hivataláról volt szó. Adva volt egy link, megbízhatatlan polgármester (politikus!), aki egymás után csinálta a hasonló ügyeket, és volt neki egy lelkiismeretes titkárnője, aki borzasztóan szenvedett ezektől a helyzetektől, és nem győzött bocsánatot kérni az ügyfelektől, állásinterjúra érkezőktől. Az ismerősöm, akivel ez történt, őt sajnálta, mert látszott, hogy iszonyúan szégyelli, hogy ilyen a főnöke.

2020. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem találtam masikat.

Szoval az egyik körzetisem szivatott. Ahova költöztünk.

Aztan megint költöztem ott a masik körzetisem jo orvos de amiert mindig nekem döl miközben a számban turkàl es ez irritált, ezert a mellette rendelöt megkerdeztem àtvesz e ö is hirböl JO orvos(tekintve hogy szabad orvos valasztas van).

Ö azt mondta igen. Elkezdtem járni es kiderült hogy eg fogköleszedést is sz.rul csinàl meg nekem, es lekezelö is lett.

Es igy muszaj volt perkàlni, mert ezek utan tök mindegy milyen orvos, CSAK fizetös jöhetett szoba. Azaz egy körzetes orvosom sincs magyaràn.es onnanstol nekem doszt mindegy kinek kell tejelni 10-20 ezreket csak mert beülök a székbe. Mindegyik lehuzna. Egyik se jobb a masiknal.

2020. nov. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Nem a cég hibázott, hanem aki behívott. Rajta verd le.
2020. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott akkor nw is próbálkozz.
2020. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
De ö a céget kepviseli utolso. A cég nevében beszelt. Munkaügyben nincs olyan hogy Mariskàval majd leboxolom. A céggel kell.
2020. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!