Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy állásajánlat során mindig...

Egy állásajánlat során mindig kevesebb fizetést ajánlanak mint amennyit valójában tudnának fizetni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy tetszik a meló, és ajánlanak napi 12 ezer Ft-ot nettóban. Érdemes egyezkedni velük hogy legyen egy kicsivel több vagy inkább el kell fogadni amit először adnak?
2020. nov. 19. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami olyan munkakör ami speciálisabb tudást igényel, és nem akasztanak le minden sarkon embert rá, akkor talán lehet próbálkozni, egyébként meg nem érdemes, mert akkor majd behívnak mást, aki vállalja annyiért.
2020. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Az #1-es pontos helyzetleírást adott.


( vállald el, aztán lesz 90 napod eldönteni, hogy maradsz, vagy mész. Arra ügyelj, hogy be legyél jelentve, az nagyon fontos)

2020. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Mi a munka?
2020. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez napi hàny ora munkáert? Potlekkal együtt, vagy hogy?


Nekem volt már nem egy olyan, hogy lazàn vettem a dolgokat es nem erdekelt az interju sem(mert pl mire behivtak interjura már külföldön is hanarabb kaptam melot igy kimentem. Igy a magyar interjura ahogy behivtak telon elmondtan azt hogy en már otthon se vagyok, de kerdezte tovabb hazajönnék e mire en mondtam hogy persze x összegert(bevágtam egy magas összeget csak ugy brahibol röhögni), erre azt felelték rendben, ki tudjuk kalkulàlni, melyik idöpont jo önnek?)


Vagy volt olyan is hogy mentem interjura csak epp utközben világosodtam meg hogy bakker ez egy isten hàata mögötti hely a pusztaban ide en nem fogok naponta bejarni az hót ziher, de azert becsülettel bementem igy az interjura hamár ennyit baktattam es ott is közöltem hogy bocsi 300 netto csak az alap, ahhoz, hogy en ide mégegyszer bejöjjek :D, erre azt mondtàk rendben megadjàk ha vállalom hogy a 3.honaptol kapok ennyit.


Bezzeg amelyik munkan meg görcsölök hogy felvegyenek mert pl tetszik is a hely es munkanelküli is vagyok, akkor meg csak a vergödés megy hogy egyaltalan felvesznek e.

2020. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*egyszoval, IGEN tudnànak magasabbat adni :D
2020. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen munkakör.

Pl. operátor fix bért kap, nincs alkudozás. Szellemi munkakörben már sokkal inkább

2020. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Konyhai munka. (nem mosogatás, de hivatalosan nem ez a szakmám)
2020. nov. 19. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen szakképzettséget nem igénylő munkánál én nem kezdenék el kekeckedni, alkudozni, mert úgyis találnak, főleg, most covid idején, amikor rengeteg ember veszítette el az állását, és odaadná a fél karját egy munkáért. Attól, hogy tudnának technikailag többet fizetni, nem biztos, hogy akarnak, vagy az az érdekük. Akkor érdemes rákérdezni, ha van olyan képzettséged, amivel többet tudnál keresni más helyen, vagy ha nem ver földhöz az, ha utána inkább keresnek vkit, aki az eredeti fizuért elvállalja.
2020. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tömegmunkák esetén, ahol sok jelentkező van, mindig kevesebbet ajánlanak, mint amennyit tudnának fizetni. Úgyis van épp elég szerencsétlen, valamelyik majd csak rábólint, mert a csekkeket fizetni kell valamiből. Ha pedig havi bruttó 300 ezres keretet számolnak egy új munkavállalóra, akkor havi bruttó 250 ezres fizetés esetén máris spórolt a cég.
2020. nov. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele, szerintem egyik cégnek sem az a célja hogy a legtöbbet fizesse a munkavállalónak abból, amit ki tud termelni ilyen célra, mert annál több marad neki.
2020. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!