Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hétvégén milyen munkába tudok...

Hétvégén milyen munkába tudok elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Hétköznap 8 órában dolgozok, hétvégém viszont teljesen szabad általában. Egy 30-50 ezret pluszba keresnék még nekem az teljesen jó lenne egy hónapban a hétvégékkel. Sokat gondolkodok ezen, de szakmát tanulni a munkám miatt nem tudok, mert teljesen kiszámíthatatlan. Vannak egyesületek, szervezetek tanfolyamai ami pár hetes és hétvégén kell eljárni oktatásra. Ilyenekre gondolok pl. amit eddig környezetemben tapasztaltam, foci bíró, kutya kiképző, túravezető. Annyit szeretnék, hogy mikor hétvégém szabad tudjam hasznosan legalább egy kis pénz keresettel hivatalos formába tölteni és ha tanfolyam, képzés kell hozzá akkor azt megcsinálnám. Ilyen tanácsokba, ötletekbe kérnék segítséget. Fiatal vagyok úgy, hogy ezt az időt inkább erre szánom, amíg nincs család.

2020. nov. 19. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Toltsd pihenessel vagy tanulassal.


Nem jo koran tonkretenni az egeszsegedet azzal hogy folyton dolgozol

2020. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Árú feltöltőnek szoktak menni diákok.Tesco,auchan stb.

Főleg,hogy majdnem 2x es órabért kaptok diákként mint egy ott dolgozó,meg jár utánatok vmi állami támogatás a is cégnek,mint a próbaidősök után,akiket szintén előszeretettel alkalmaznak,mert utánuk annyit kapnak,hogy szinte ingyen dolgoznak,ők csak a helyet és a munkát adják.

2020. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*mármint a feltételesen szabadlábon lévő próbaidősök után
2020. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hetkoznap diszits ki egy csomo sima gyertyát, a hetvegen meg ulj ki egy templom ele es add el jo penzert.
2020. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!