Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért változott meg a főnök...

Miért változott meg a főnök hozzáállása irányomban mióta lett egy másodállásom? Mert már nem tőle függök egyedül ez a baja?

Figyelt kérdés

Lett egy részidős másodállásom, de ezzel együtt maradtam állásban. főnök meg átment prosztóba, noha a másodmeló ügyei és a céges ügyek sem időben, sem sehogy nem ütköznek.

Vajon szimplán annyi a baja, hogy immáron nem tőle függök anyagilag? hogy immáron van B tervem? Hogy immáron akármikor dönthetek úgy hogy átmegyek oda főállásba?

És így már nem vagyok jó „szolga“ neki? Mert nem vagyok totál kiszolgáltatott neki?


2020. nov. 20. 09:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehet, hogy attól tart, hogy az energiádat megosztod és nem tudsz úgy helytállni a főállásodban, ahogy elvárja?

Ezt meg kell beszélned vele.

Hogy munkaidőn túl mit csinálsz, lóbálod a lábad, vagy máshol is dolgozol,

a legbensőbb magánügyed.

Nem kellett volna megtudnia. Semmi köze hozzá. Nem vagy a magántulajdona.

2020. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

"Nem kellett volna megtudnia. Semmi köze hozzá. "


Jogszabályokat ismered? KÖTELES vagyok bejelenteni a másodállást.

meg is tettem.

2020. nov. 20. 09:58
 3/20 A kérdező kommentje:

"Nem lehet, hogy attól tart, hogy az energiádat megosztod és nem tudsz úgy helytállni a főállásodban, ahogy elvárja?"


A francokat. Attól tart, hogy ismeri a másik helyet, és tudja bármikor átvehetnek oda főállásba és akkor neki itt volt egy embere.

Ezt megelőzhetné azzal ha béremelést adna, de ahhoz meg skót.

2020. nov. 20. 09:59
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ha pl. egy konkurensénél dolgozol, az elég etikátlan. Ha így van, akkor inkább ez lehet a baja. A béremelés meg nem úgy működik, hogy csak úgy adni tud. Ha ennyire szar ott dolgozni, akkor mondj fel és menj át a másik helyre.
2020. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"meg nem úgy működik, hogy csak úgy adni tud."


de úgy működik. láttam én már olyat nem egyet, aki kért és nem kapott mert nem volt keret-állítólag. erre felmondott, és egyből lett keret. érdekes ugye?

2020. nov. 20. 10:07
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

5 Ilyen is van, meg olyan is, hogy nem tud adni. Olyan is van amit írtál, de mégsem adnak, mert nem érsz nekik annyit.

Mint írtam, miért is nem mondasz fel, ha ott annyira rossz? Menj át a másik helyre, ha az annyival jobb szerinted.

2020. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Mint írtam, miért is nem mondasz fel, ha ott annyira rossz?"


Mert per pill egy fő és egy rész többet hoz mint egy fő az új helyen.

De ez változhat. Ha a másik helyen megdobnak egy olyan bérajánlattal ami közeli a mostani dupla bevételhez és még ingáznom se kell, akkor nem fogok habozni semmit.

2020. nov. 20. 10:11
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja hogy nem a fő állásodra koncentrálsz csak.Nekem is volt ilyen esetem.Amúgy sem volt kedves de az után még parasztabb lett.Teljesen kiakart sajátítani az ő elvei szerint kellett volna még élnem is.Szerencsére megszabadultam tőle.
2020. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
7 Sok sikert! Már ha ez valaha bekövetkezik.
2020. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Az a baja hogy nem a fő állásodra koncentrálsz csak"


ha ez a baja ezen nagyon könnyen segíthet. Dob egyet a béremen, és nem kell másodállás. És megoldva. Na de az már pénzbe kerül neki, így ettől nem félek.

2020. nov. 20. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!