Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért cseszeget mindenki...

Miért cseszeget mindenki azzal, hogy "mért nem eszek" meg "egyek valamit"?

Figyelt kérdés

Soha nem ettem a melóhelyemen. Kibírom amíg hazaérek. Ha annyira kéne, akkor vinnék...

Viszont mindenki napiszinten kérdezget, hogy mért nem eszek valamit, meg mondják, hogy menjél egyél, stb.

Egy kicsit már kezd frusztrálni...

Nem értik meg, hogy nem, én nem szoktam.


2020. nov. 22. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 8-10 órát vagy a munkahelyeden, akkor azért kérdezik, mert furcsa nekik és nem ez a megszokott.
2020. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj és egyél valamit!
2020. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Es ebedszünetben dolgozol? Csak mert vmiert gondolom irritalhatja öket
2020. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Én sem eszem, de ennek oka van. Ha van egy normális személy, akivel jó a kapcsolatod, elmindhatod neki az okokat, a nézetedet.
2020. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, Te miért nem?

Én azért mert egyedül szeretek enni. Ha mások is ott vannak vagy csak mászkálnak körülöttem/mellettem közben eléggé frusztrált és szorongó leszek.. Ezért inkább nem.

2020. nov. 22. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Addig örülj neki míg csesztetnek, és figyelnek rád, mert jót akarnak neked. Ha le se sz*rnának az még nagyobb gond lenne. Magukból indulnak ki, hogy ő valószínűleg nem bírnának ki 8-10 órás munkát evés nélkül pláne ha fizikai munkát végeznek. Ennyi idő alatt a két étkezés lenne az elvárt. Irodai dolgozók meg 1 órára el is mennek ebédelni főtt/meleg ételt. Én se imádtam, ha azért szólnak ha nem eszek. De azért vittem kaját, és 1 -2 falatot legyűrtem, és később mondtam, hogy már ettem. Ja és nekik is fontos lenne, hogy ne ess össze az éhségtől, illetve rendesen tudj koncentrálni a mukádra,mivel aki éhes, az leginkább az evésre gondol. Nem beszélve arról, hogy ez elég egészségtelen.
2020. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Általában nap végére szoktam éhes lenni. De akkor meg már készülödünk hazamenni, szóval addig meg csak kibírom míg hazaérek.

A koncentrációban egyáltalán nem zavar. Kaja nélkül is simán bírom a munkát.

2020. nov. 22. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tölem meg azt kérdezik, megint éhes vagy? Megint eszel?. Uzsonnázni meg ebédelni szoktam csak nem igényel több időt, mint az ő napi többszöri bagó szünetük.

Ne foglalkozz vele, az emberek hülyék.

2020. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

5# vagyok:

Egy alapbetegség miatt, másrészt utálom mások nyamnyogását hallgatni.

2020. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!