Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elsőéves ELTE pénzügy-számvite...

Elsőéves ELTE pénzügy-számviteli hallgatóként milyen munkákat javasoltok az egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén nyertem felvételt az említett szakra, jelenleg gőzerővel rajta vagyok a maximumon, viszont emellett szeretnék munkát vállalni.

Több dologban gondolkodtam, viszont egyelőre egyik sem nyerte el a tetszésemet és a feltételek sem voltak teljesen meggyőzőek.

Elsősorban a szakirányomnak megfelelő munkát/foglalkozást keresnék, hogy érdemi tapasztalatot szerezzek és később az önéletrajzomban is jól mutasson.

Viszont értelemszerűen a pénz is eléggé motivál, tehát ha eltérő, azonban viszonylag könnyebben és gyorsabban jövedelmező munkaötleteitek vannak, nagyon szívesen hallgatom.

FONTOS: Tudom, hogy a covid alatt munkát találni most nagyon nehéz folyamat, de nyitott vagyok a lehetőségekre. Kérlek, amennyiben nem tudsz segítő hozzászólást írni, ne válaszolj.

Köszi!



2020. nov. 25. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Gyár, raktár, esetleg meki.
2020. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%
Felmész a fürge diák vagy a meló diák honlapjára és tucat számra vannak munkák, még most vírus alatt is, főleg pesten.
2020. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!