Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Munkaügyi Központban hogyan...

A Munkaügyi Központban hogyan zajlik egy jelentkezés?

Figyelt kérdés
Az álláskereső kiskönyvembe bele van írva, hogy mikor kell mennem jelentkezni. Mennyi ideig tart egy ilyen, és hogyan zajlik. Sokat kell beszélnem?

2020. nov. 26. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha már van kiskönyved azt jelenti, hogy már voltál ott.


Nem, semmi nincs. Megjelensz, berögzítik, hogy ott voltál és mehetsz vissza munkanélküli életed kerékvágásába, ugyanis ha azt reméled, hogy a munkaügyi hivatal konkrét munkát fog neked találni, el kell szomorítsalak.

2020. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Le fognak cseszni hogy még nincs munkád, meg szedd össze magad. Aztán pecsét és mehetsz.
2020. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
#2 ez nem igaz, teljesen közömbösek, nem kell rémisztgetni szegényt.
2020. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1# Nekem volt olyan hogy telefonáltak és melót ajánlottak de olyan 💩 helyre hogy inkább el utasítottam.
2020. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 engem közvetítettek elég sok helyre, de egyik hely se vett fel. A munkaügyi ugyanazt csinálja, mintha te magadtól jelentkeznél, ugyanazzal a listával dolgoznak. Annyi a különbség, hogy ha általuk vesznek fel munkaerőt, jár a munkásra adókedvezmény, viszont helyette magas a szórás, ugyanis ott több embert fognak interjúra küldeni, akiknek helytálló a végzettsége.


Tehát ugyanúgy nincs több esélde az embernek megfelelő végzettség és szakmai tapasztalat nélkül.

2020. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De igaz velem megtörtént, ilyen nagy darab szakállas csávó cseszett le. Még csak 20 éves voltam majdnem sírtam. Szerencsére azóta se voltam munkanélküli. Remélem kérdező veled kedvesek lesznek. 2-es voltam.
2020. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 köszönöm, kedves vagy. :)

Én is remélem. Az az ember egy szardarab volt...

2020. nov. 26. 10:21
 8/12 A kérdező kommentje:
A munkaügyiseknek semmi közük ahhoz, hogy miért nem találsz munkát. Ráadásul idén itt a vírus, rengeteg a munkanélküli.
2020. nov. 26. 10:24
 9/12 A kérdező kommentje:
#4 olyat lehet. Két alkalommal utasíthasz vissza munkát, ha 3. alkalommal is megteszed, akkor törölnek a nyilvántartásból. De nem nagy az esély rá, főleg vírusban, hogy felhívnak telefonon.
2020. nov. 26. 10:43
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
#6 miért nem panaszoltad be? Ez semmilyen helyen nem állja meg a helyét és habár nem lehetetlen, hogy egy embernél elgurul a gyógyszer, nem ez lesz a jellemző, sőt.
2020. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!