Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol keressek munkát Nyíregyház...

Hol keressek munkát Nyíregyházán angol középfokú nyelvvizsgával és tanári diplomával?

Figyelt kérdés

Szeptember 7-én vizsgáztam le, azóta keresek munkát. 4.5 éves a kislányom, oviba én viszem. Szóval 8-16-ig tudnék dolgozni.


A munka jellege jelenleg már mindegy, mert mostmár muszáj dolgoznom...


A Munkaügyi nem segít, a jófogáson található állások szerintem nem valósak. Senki sem válaszol vissza.

Közigállást is nézegetem, de ott se sokminden van jelenleg.


Már a kórházon is gondolkodtam, de a gyermekem miatt műszakot nem tudok vállalni...


2020. nov. 26. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Tanári diploma, 8-tól 16-ig tudnál dolgozni... Eléggé adja magát a tanári munka. Szerinted?
2020. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen szakos tanár vagy?
2020. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok tanárként dolgozni a gyermekem miatt, aki autista nagy valószínűséggel. Most kezdjük intézni a diagnózist.


Tanítottam már, de olyan mértékű munkát igényel itthon is, amit mellette nem tudok csinálni sajnos.

2020. nov. 26. 11:22
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy magyar-könyvtár szakos vagyok.

De ez úgymond 3 szak... Mert külön irodalom óra, külön nyelvtan, 3-4 osztályban az rengeteg írásbeli munka.


A gyermekem születése előtt tanítottam, de ez ma már nem menne mellette.

Megcsináltam a komplex középfokú nyelvvizsgát is 8 hónap alatt, a nulláról! Sosem tanultam még angolt ezelőtt. Ez is kihívás volt mellette..



Csak ötleteket várok, mi nem olyan régen lakunk még Nyíregyházán, nincs ismeretségünk, aki segítene, vagy beajánlana valahova.

2020. nov. 26. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami könyvtáros állás nincs? Vagy valami ami tegyük fel nem igényel diplomát Pl eladó. Én is nyíregyi vagyok és nyáron diákmelósként dolgoztam egy kisboltban minden tapasztalat nélkül, úgy tanítottak be. Abban az időben vettek fel egy 45 év körüli nőt is akinek szintén nem volt eladói tapasztalata de betanították. Szóval vannak olyan kisebb helyek ahol nem kell eladói tapasztalat, de sajnos ebből elég kevés van..
2020. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

+még annyit hogy az angol középfokú már sajnos semmit nem ér, mivel kb már mindenkinek van. Jelentkezhetsz valami olyasmi munkára ahol feltétel a nyelvtudás, csak azért az elég meredek mivel sokan vannak(főleg a mai fiatalság) akik vagy felsőfokon, vagy az angol mellett beszélnek még egy vagy két nyelvet..

#5 voltam

2020. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!