Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküliek nektek is...

Munkanélküliek nektek is nehéz most a keresés?

Figyelt kérdés
Mintha sehova nem akarnának felvenni engem, pedig vagy 100 helyre is küldtem önéletrajzot az biztos meg telefonálgattam de sosem hívtak vissza. Hetek óta egy munkától sem kapok értesítést. Pedig nem csak egy általánosom van. Most a vírus miatt megálltak a munkaerő keresésben is a munkáltatók vagy mi van? Vírus előtt sokan keresetek meg de most senki. Persze most jöhet a szokásos "aki keres az talál" monológ de hiába mondom nektek hogy én keresek ezerrel, de egyszerűen nem kellek neki. Professionon majdndem minden fizikai segéd betanított munkára elküldtem az önéletrajzomat, jooblen is írok emailt, telefonálok. De konkrétan egy telefonhívást se kaptam hetek óta. Engem mindig megszoktak keresni munka miatt, sőt régebben állandóan kaptam hívást, de most mintha hiába küldözgettem volna annyi helyre. Személyesen is voltam boltokban de sehol felvétel jelenleg. Nálatok is hasonló a helyzet? Akinek van munkája és vagy ismerőstől stb..kérem ne itt dicsekedjen vele meg oltson minket akik nehezen találnak munkát jó? Így is elég rossz helyzetben vagyok.

2020. nov. 26. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha gondolod privibe küld egy CV-t, nevedet húzd le, hátha nincs jól megcsinálva
2020. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!