Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki a munkahelyén, munka közben (nem szünetekben) folyamatosan a telefonját nyomkodja?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy gyorsan megcsinál egy feladatot, majd rögtön a telefonhoz nyúl.

Ha nem megy a mobilnet, akkor meg tiszta ideg (ilyet is láttam már)


Gyári munkástól kezdve irodistán át, mindenhol vannak ilyenek.



2020. nov. 27. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Én ki is rúgnám az ilyet
Fegyelmit neki, még a végén elront valamit
Ejnye-bejnye, legközelebb....
Ha van ideje, hadd nyomkodja
Nagyon is jól teszi, hogy a telefonján lóg.
Én magam is azon lógok egész nap
43 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha vállalkozó lennék, akkor nem foglalkoztatnék ilyen embert. Természetes, hogy a váratlan helyzetek kezelésére fenn kellene tartanom és fenn is tartanék egy vonalas telefont, de ezt egy olyan közegben üzemeltetném, ahol állandó kontroll alatt van a készülék. Egyetlen egy figyelmeztetés után repülne, akit megcsípnék, - akár milyen jó munkaerő. Aki 16 óra alatt nem tudná lekezelni a magánjellegű kapcsolatait, az így járna velem.
2020. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Személy szerint a "három csapás" nem lenne rossz ilyen esetben


1.: Szóbeli figyelmeztetés


2.: Írásbeli figyelmeztetés/fegyelmi


3.: Munkaviszony megszüntetése

2020. nov. 27. 14:14
 3/17 A kérdező kommentje:
*véleményem szerint
2020. nov. 27. 14:14
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

Az, hogy egy ilyen XXI. századi lény:

[link]

2020. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Zombi Apokalipszis
2020. nov. 27. 14:22
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Ha éppen nincs munka, mégis mit csináljunk? Bámuljuk a falat? Legalábbis én irodában dolgozom, de elég rendszertelen az, hogy mikor mennyi munka van. Van, amikor kihajtjuk a belünket, és van, amikor a kollegákkal csak beszélgetünk, vagy telefonozunk.


Ezt a főnök eddig nem vette zokon.

2020. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha elvégezte a dolgát és nincs mit csinálni, akkor nyugodtan. Inkább álljon vág, hogy üljön egyhelyben és nézzen maga elé bárgyún?
2020. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Esetleg elő lehet készülni a leendő kihívásokra. Dokumentum sablonokat lehet karbantartani, naprakésszé tenni, makrókat fejleszteni vagy személyesen odamenni a főnökhöz és megkérdezni, hogy van-e új feladat. Olykor rendet is tehet a munkakörnyezetében az ember vagy ekkor tudja kényelmesen intézni a felmerülő anyagcsere folyamatait. Ehet, ihat, kávézhat, teázhat, elmehet WC-re úgy, hogy nem kapkod, olyan problémákat beszélhet meg a kollégákkal, amelyekbe a közelmúltba futottak bele, de akkor a hajtás miatt nem tudtak sort keríteni, hogy részleteiben átbeszéljék. Igen létezik szakmai töltetű beszélgetés is! Tudom, ebben az országban mindenki akkora profi mindenben, hogy csípőből vágja bármilyen élethelyzetre, szakmai kihívásra a megoldásokat! Szerencsés ország a miénk! Az alapból értelmetlen csoportos ivászatot, a "csapatépítést" a szürke hétköznapokon ki lehetne váltani, ha nem mindenki a telefonját, tabletjét masszírozná a nap összes erre elrabolható percében.
2020. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

"Dokumentum sablonokat lehet karbantartani, naprakésszé tenni, makrókat fejleszteni vagy személyesen odamenni a főnökhöz és megkérdezni, hogy van-e új feladat. Olykor rendet is tehet a munkakörnyezetében az ember vagy ekkor tudja kényelmesen intézni a felmerülő anyagcsere folyamatait."


Erre mondják azt, hogy kis pénz kis foci.


Legalábbis szerintem itt a többség nem havi 600 ezerért dolgozik, szerintem.

2020. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Semmi. Ha a munkam elvegezve, takaritva, akkor szepen leulok gyakoris marhasagokat olvasni. Pont.

Es a fonokot sem zavarja. Vegzek annyira jo munkat hogy ezert ne szoljanak meg.

2020. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!