Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A fōnököm azért utál, mert...

A fōnököm azért utál, mert egész nap dolgozom és nem lazítok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Kellene kicsit lazítani munka közben, akkor nem fog utálni.
2020. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
engem nem érdekelne hogy a főnököm utál e vagy szeret. dolgozni jársz be nem ölelgetni meg ilyesmi. van hogy sajnos a főnökök kisgyerek szerepbe vannak azt csinálnak amit akarnak. egy főnöknek motiválni , kellene meg a cég arca a főnök vagy nem jól tudom?
2020. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, könnyen lehet, nálunk is utálja a főnökasszony az igyekvőket, a betartósokat pedig szereti. Ki érti ezt?
2020. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek a seggüket feltik, mert a szorgalmad arnyékot vethet a teljesítményükre, ne foglalkozz vele.
2020. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem is utál de azt tapasztalom,hogy aki nem dolgozik,hibát hibára halmoz azzal nagyon jól el van. És tényleg érthetetlen mert nálunk a főnöknő egyben a cég tulajdonos is tehát úgy jön ki hogy a saját cége ellen dolgozik.Csak így előbb-utóbb szètfog esni a belső struktúra a cégnél vagy kiesik egy-két jó munkás és utána kereshet a helyükre ilyen haverkodós, naplopó léhűtőket.
2020. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Van az eset, amikor úgy is kivívhatja a főnök ellenszemvét a beosztott, ha túlbuzgó.


Ez egy anonim oldal, így nem ismerlek, ezt előre leszögezem, lehet nem vagy túlbuzgó.


A főnök ugyanis nem szereti, ha valaki állandóan


- ha állandóan azt hallgatja, hogy a beosztott azt magyarázza, hogy ő mennyit dolgozik (főleg, mertérezheti úgy, hogy a beosztottnak túl sok a képességeihez képest a munka vagy egyszerűen a beosztottnak nem szimpatikus a feladat, amit a főnök ad neki)


- a nyakában csüng munkaüggyel (neki is van rengeteg munkája, zavarhatja, ha notóriusan megzavarják)


- másokat oktat ki (főleg, mert ez másokat is zavarhat, illetve a főnök feladata lenne visszajelzést adni)


- elhappolja a munkát másoktól (ha egy tíz fős csapatból Te dolgozol egyedül valószínűleg Rád fogják, hogy csak azért, mert elveszed a munkát, illetve a főnöknek is ez lehet atz első gondolata)


- ha túlhajtja magát, de bakikat vét (inkább végezzen el kevesebb munkát, de jól, hiszen a bakik nagyobb fejfájást okoznak a főnöknek.)


A főnök inkább azt a beosztottat szereti, aki csendesen elvégzi az elvártat, esetleg minimálisan túlteljesít és, ha kérik, segít, de nem erőszakolja rá a segítségét másokra és hibátlanul végzi el a munkát. Ezeknek a beosztottaknak szoktak lehetőséget adni az előrelépésre.

2020. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tehetségesebb, termelékenyebb vagy nála, lehet, hogy irigy, hogy te jobb munkerő vagy, vagy nagyobb a kitartásod
2021. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én főnököm nem utál, de ő is hangot ad a nemtetszèsènek, ha túl sokat dolgozok. Csak ő korrekten le is ült velem erről beszélni, és magyarázatot is adott: Nagyon elégedett a munkámmal, és hosszú távon szeretne velem együtt dolgozni, amit nem lehet, ha idő előtt kiègek, mivel sem lassítani, sem lazítani nem tudok,ennek pedig ez szokott lenni a következménye. Azóta igyekszem figyelni erre, bár az értékelésemnèl a fejlesztendő területhez ismét az került év végén, hogy kerülnöm kéne a tùlterheltsèget. Idén azzal a szándékkal indulok neki a munkának, hogy ezen változtatok.
2021. jan. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8, jól os teszed, velem is ugyanez volt és én ko is égtem, sajnos.
2021. jan. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9-es, mi lett veled utána? Vissza tudtad hozni magad? Tudod azóta is lelkesedéssel végezni a munkád, vagy hivatást is kellett valtanod?


8-as vagyok.

2021. jan. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!