Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek elnézést kérjek a...

Szerintetek elnézést kérjek a főnökömtől? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
‘Édesanyámmal’ egy helyen dolgoztunk, ő 2 hete felmondott mert bekattant. Ma elszólta magát hogy valamit írogatott a főnöknek, szóval beléptem a facebookjába és nem hittem a szememnek. Amióta felmondott heti szinten írogatott a főnöknek, ma például azt, hogy nyugodtan rúgjon ki engem, meg hogy az ő hibája hogy olyan autót vettem amilyet mert szarul fizet. A főnök nem reagált a régebbi üzenetekre semmit, de a maira küldött egy like jelet. Nem tudom mitévő legyek, nem akarom elveszíteni az állásom ebben a járványhelyzetben. Szerintetek bemenjek hozzá az irodába és elnézést kérjek tőle anyám nevében, vagy ne? Ha igen akkor mit mondhatnék?
2020. nov. 28. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
inkább töröld a fb felhasználóját
2020. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A főnök biztos nem tudja, hogy olvastad ezeket a bejegyzéseket.

Végezd normálisan a munkádat.

Anyádat elöbb utóbb letiltja.

2020. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1, akkor újat csinál.

2, az igaz, hogy nem tudja hogy olvastam.

2020. nov. 28. 23:50
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Én nem kérnék elnézést, nem te írtál neki.

Nem akarlak megsérteni de édesanyáddal kéne csinálni valamit, mert ez nem normális. Azért ez hogy téged "nyugodtan rúgjon ki"... ez elég gáz kijelentés.


ha a főnököd két hét alatt nem keresett téged ez ügyben, akkor szerintem van annyi esze hogy téged meg anyádat külön kezel.

2020. nov. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4-es elnézést.

Nem akartalak lepontozni.


Feljebb szerettem volna lapozni.😞

2020. nov. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

az f@sza :( :D

#4 voltam :)

2020. nov. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem kell elnézést kérned, azokat nem te írtad, és hivatalosan nem is tudsz róla; hogy ott vannak ilyen üzik.

A másik, hogy a like-jelet szerintem már ilyen belefásultan küldte; hogy "jóvan, hagyja már békén."

Tökre lehet amúgy, hogy ő jókat szórakozik, milyen badarságokat írogat anyád, ezért nem tiltotta még le. :)

Tehát szerintem a lájkot azt a főnök nem gondolta komolyan, csak ilyen "Jóvan', h-lye vagy..." tehát egy ilyen lesajnálóan, hogy "jóvan , örüljé'"-modon jelezve, hogy látta az üzenetet; mert ez már akkora badarság volt ez az üzenet, amit kapott anyudtól, hogy erre már nem tudott értelmes szavakkal érdemit reagálni. Tehát ez ilyen lesajnáló, "szánom őt" típusú like-jel lehetett szerintem neki. Hogy "Jóvan." És akkor így vagy legyint egyet rá, vagy a fejét fogja közben; mind a kettő reakció egyre megy; de szóval tehát szánakozva tekint anyádra szerintem minden bizonnyal. Tehát az a lájk -jel nem volt semmi komoly. Csak úgy nyugtázta, hogy anyud megin' írt valami h-lyeséget; és akkor, hogy "oké, jólvan, rendbe'van, hagyjuk..." Mert épeszű mondatokat ekkora sületlenségre már nem tudott reagálni. Ha őt, teháta főnököt zavarja, akkor majd ő letiltja anyud; az a legegyszerűbb; minthogy szól neked, hogy próbáld már meg legyél kedves leállítani, jobb belátásra bírni anyukádat; tehát ez vélhetően nem fog menni, tehát ha már zavarja, ha már eleget olvasgatta ezeket, akkor majd max letiltja, azt kész. De egyelőre még lehet,hogy kíváncsi, hogy miket ír, vagy pl pszichológiailag kielemzi anyukádat, és ilyen kórképet készít fejben őróla. Tehát kielemzi csak a viselkedését anyudnak, tanulmányozza. Meg hogy pl gondolkodik, hogy mi válthatta ki ezeket belőle; meg ilyesmiken gondolkodhat, agyalhat most a főnök szerintem.

2020. nov. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
*olyan like lehetett, mint amikor megsimogatják a ""buta Pistike"" fejét. Hogy "jol van,Ügyes vagy XY" -ez nem irányul Pistikék ellen, senki ellen, csak egy példa volt, írhattam volna bármi más nevet is; itt most nem a neve a lényeg; csak így talán jobban el tudja vizualizálni magának valaki a szituációt; de tehát most nem konkrét Pistikéről van szó, itt a példában ő egy fiktív, nem létező személy. Csakhogy így talán jobban szemléletesebb
2020. nov. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ejts el megjegyzéseket, hogy anyának komolyabb mentális problémái vannak, embereket zaklat. Kérdezd meg a főnököt, hogy reméled, őt nem próbálta zaklatni, ha mégis, ne reagáljon, tiltsa le a telefonszámát, meg a facebookon, mert egyre durvább dolgokat csinál, már nagyon aggódtok. Emellett dolgozz színvonalasan.
2020. nov. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, most megnyugodtam. A munkámmal amúgy nincs gond, pár hónapja mondta is a főnök hogy nagyon jól dolgozok, szóval talán nem rúg ki anyám miatt. :)
2020. nov. 29. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!