Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az egészségügyben dolgozók...

Az egészségügyben dolgozók felmondása próbaidő alatt?

Figyelt kérdés

Az új rendelet értelmében az egészségügyben dolgozók nem mondhatnak fel mától egészen a vészhelyzet megszűnéséig.


Én egy klinika gazdasági részlegen dolgozom, és próbaidős vagyok. Ez a rendelet csak a próbaidőt meghaladó alkalmazottakra vonatkozik, vagy rám is, mint 2 hónapja ott dolgozóra? Erre nem láttam kitételt.



2020. nov. 29. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy tudtam eddig is ez volt. Hogy tilos felmondani. Tavasszal is ez volt. A próbaidő alatt szerintem még lehet, főleg ha nem is közvetlenül a betegellátásban dolgozik valaki.
2020. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én még ezt nem hallottam, de elég embertelen dolog ez a “tilos felmondani” cucc. Viszont meg is értem, mert most egészségügyisek nélkül nem lennénk sehol.
2020. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Követem érdekel engem is.
2020. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Én is próbaidős vagyok kórházban szakápolóként. Nekem azt mondták, hogy én fel tudnék mondani ha akarok.
2020. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet mondanod
2020. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!