Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki mindig dicsér, más...

Ha valaki mindig dicsér, más meg azt mondja semmi nem tudok, ilyenkor kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy most jó vagyok-e a szakmámban, vagy nem? Ugyanis van egy csoport aki dicsér, meg van elégedve a munkámmal és jónak tart, és van egy másik csoport, aki azt mondja semmi nem tudok, nem dolgozok jól. Ezek mind jóval idősebb és tapasztaltabb kollégák, főnökök, és most nem tudom melyiknek van igaza? Egyik azt mondja jó vagyok, a másik, hogy nem, most akkor kinek higgyek? Ez miért van?

L/24


2020. nov. 29. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak. :)
2020. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te is össze tudod hasonlítani magad a többiekkel, nem kell feltétlenül más visszajelzése, de ha feltétlenül tudni akarod, kérdezd meg azt aki azt mondja hogy rossz vagy, hogy miben tudnál javítani, és javítsd ki. Vagy figyeld meg hogy ők kikre mondják hogy az ok. Ha senkire, akkor szuper vagy.
2020. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
magadnak.. sose higgy külső szemlélőnek!
2020. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!