Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon fontos b*sztatni másokat?

Nagyon fontos b*sztatni másokat?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyemről kiutáltak pár hét után, mert megtudták, hogy vegetáriánus voltam, nem cigiztem, nem ittam, nem diszkóztam és nem voltam katona. Ezek persze kib*szottul fontosak... Eleinte még tűrtem, de utána már annyira mocskosul beszéltek rólam és velem a munkatársaim, hogy inkább eljöttem onnan. Még az is érthetetlen számomra, hogy miért kell valakit piszkálni ezek miatt, de az már túl sok, ha valakit emiatt idiótáznak le, meg emiatt kerül hátrányba a munkahelyen, meg mások előtt is minden sz*rnak elhordanak.


A második munkahelyem elment, csak pénzben nem volt túl jó. Annyi bajom volt vele, hogy fizikai munkát végeztünk és én másokra is dolgoztam, mert sokan megtehették, hogy semmit nem csináltak, de nekik nem szóltak érte. Én meg egyszer mondtam, hogy szabadnapot veszek ki, amit előre jeleztem majdnem két hónappal, erre a szabadnapomon rángattak fel, hogy miért vagyok ott. Bementem és próbáltam megbeszélni velük, hogy előre jeleztem, de mindenki nekem esett érte. Akkor legszívesebben otthagytam volna, de nem tettem.


Majdnem egy évvel később mentem inkább tanfolyamra. Ennek majdnem egy éve lett vége. Azóta volt két munkahelyem, de mindkettőből elbocsátottak orvosi papírok miatt az orvosi vizsgálat után. Szóval visszajöttem a második munkahelyemre. Itt is semmibe veszik az embert, de próbálom kihúzni, amíg lehet. De itt is mindenért b*sztatják az embert. Pofán verni meg nem lehet mindenkit érte, mert akkor egyből mehetek máshova.


De most hogy lehet valaki annyira nyomorult, hogy a fent sorolt dolgokba is bele tudjon kötni? Ennyire ne legyenek már elkeseredettek az emberek...


2020. nov. 29. 19:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
a szabadnapomon rángattak fel, hogy miért NEM vagyok ott*
2020. nov. 29. 19:12
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

hát nem tudom...nem valószínű, hogy mindenki szembejön..

Nem mintha számítana, de nem jelezted hány éves vagy, mi a legmagasabb iskolai, vagy szakmai végzettséged...ezek megvilágítanák a leírtakat..

Mindegy is, majd valaki okosabb megmondja.

2020. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Az átlag magyar munkahelyi mentalitás sajnos ilyen. Maguk dolga helyett mindig a máséval foglalkoznak. Engem is utáltak ki azért, mert hogy drágább fajta kaját ettem, amiért még szülőkkel laktam, jobban kijöttem ugyanabból a fizetésből, meg amiért még csak 20 éves voltam, ők meg 50 körül.
2020. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

Te szegény áldozat...hát mi lenne, ha bizonyos dolgokat nem reklámoznál?

Én pl. a leírtak miatt már írtózom tőled, annyira negatív, és sajnáltató vagy...

Érdekes, engem soha nem basztattak, pedig pici vagyok, vékony, szőke, szemüveges, ilyen-olyan betegségeim vannak... nő is vagyok ráadásul...

Picit szállj magadba. Olvass önismereti könyveket. És ha rájössz a saját balfasz dolgaidra, azokat rendezed, hidd el, senki az ég adta világon nem fog beléd kötni. :)

Mindent bele!

És igen... vedd észre, hogy az áldozatot játszva NEM leszel szimpatikusabb, SENKINEK!

2020. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
De. Sajnos ennyire megkeseredettek az emberek. Az összes ilyen ember, aki a másik basztatásával foglalkozik először, az legbelül boldogtalan. Talán egy olyan szituációban, amikor a szemedbe mondja valaki rád a szart, csak mondj neki valami olyat, hogy rendben megpróbálom jobban, köszönöm! (ez csak egy random szituáció, mert nem tudom mit dolgozol) Tehát valami kedveset. Nyilván, ez nagyon lehetetlennek és kivitelezhetetlennek tűnik, de ez fogja meglepni a leginkább. Próbáld meg nem ráhúzni az életedre ezeket a sérelmeket, és ezektől függetlenül végezni a munkádat és élni a napjaidat boldogan. Különbözöl tőlük és éppen ezért talál meg minden ilyen ember. Viszont a legrosszabb amit tehetsz, az, hogy olyanná válsz mint ők. Hidd el, visszakapják majd ezt az élettől. Kitartást!
2020. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
79%
Igen, pont ilyenekről beszéltem, mint a kedves hölgy fönt😅☝️
2020. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is. :) A 2-es és a 4-es is tipikusan ilyen. :)
2020. nov. 29. 19:30
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

En fontos alapszabalynak tartom,h ilyen maganugyekbe,mint a katonasag,etkezes,bulizas stb. NEM avatjuk be a kollegakat. Ok nem a barataid.

Vallalkozo nem lehetsz? Vagy vmi olyat nem thdsz vlal i,ahol nincsenek kollegak?

2020. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj! Ez már csak ilyen!

2 hónapja váltottam munkahelyet és pár nappal ezelőtt a kicsi öltözőben valami 50 éves mindent tudó már nem is tudom, hogy miket mondott rólam a hátam mögött, mert hogy én képes vagyok nem a szekrényemet használni, hanem pont ott lepakolni a cuccomat, ahol ő szokta. Ott ültem a másik részen, pár méterrel odébb, gondolom nem tudta, hogy ott vagyok és elég szépeket mondott rólam a többi emberkének. Én pont leszarom, nem érdekel. Előző helyemen is volt olyan, akinek nem voltam szimpatikus. Ez van :DD Még örülök is neki! :D Nem azért mentem oda, hogy érdekeljen bárki is. Én jobban szeretek a saját dolgommal foglalkozni. Huszonéves vagyok amúgy is, mit érdekel engem egy 50 éves ugatása? Sajnos ilyen emberek léteznek! Szerintem a hiba a saját kicsi agyacskájában van és azt vetíti ki másokra. Most ezzel nem szólom le a sztoridat, félre ne érts! Én megértem! De bárhova fogok menni, mindenhol lesz olyan, aki nem fogja bírni a pofámat! :)) Kérdés: Érdekel? Nem!

2020. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9-es válaszoló vagyok!

Lemaradt: Hátam mögött kibeszélt az illető, szemtől-szembe meg se nyikkan/nyikkant. :) Szerintem legalább annyi gerinc legyen bennük, hogy megmondja, ha gondja van a másikkal. :D

2020. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!