Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nyög a kollégám? Hogy...

Miért nyög a kollégám? Hogy mondjam el neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Adott egy 40-50 közötti csendes férfi az irodában, aki ugyan csak pótcselekvésből, de nyög munka közben. Minden leírt mondat után, mozdulat után nyög. A nyögés alatt nem a fájdalmas nyögésre gondolok, hanem erősen szexuális jellegű nyögésre. Több kolléga már azt hitte, hogy felnőtt filmet néz, esetleg rejszol. Hogyan kérjük meg rá, hogy ne nyögjön?

2020. dec. 1. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg hogy rejszol esetleg? Nefélj rögtön abba fogja hagyni a nyögést!
2020. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet turett szindrómás is.
2020. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

És mi lenne, ha elfogadnátok őt így? Nem hinném, hogy annyira hangos.

Behallatszik a forgalom zaja, búgnak a számítógépek, meg esetleg egyéb eszközök, valaki krákog időnként, más meg nyög. Ezek mellett simán lehet koncentrálni.

2020. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Jogos, próbálunk ezen dolgozni. Mindannyiunknak meg vannak a "tikkjei". Fogcsikorgatás, dúdolás, stb. Azonban egy ilyen jellegű nyögés egyrészt kellemetlen, főként a női kollégák számára. Másrészt nagyon erőteljes, hangos, és alapvetően nagyon csendes környezetben dolgozunk, egyéb zajok nincsenek.
2020. dec. 1. 15:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egy ilyen lány, sajnos ő így tikkelt, teljesen akaratán kívüli, nem tudja befolyásolni, lehet, hogy ez van a kollégátoknál is :( Elég zavaró, de nem tehet róla, egyszer megkérdezte tőle valaki, hogy nem tudná-e abbahagyni, de csak nagyon zavarba jött tőle, mert nem.
2020. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Munka ügyben szoktatok telefonálni? Akkor is csinálja, amikor vki telefonál vagy ő telefonál? Lehet,hogy vmi betegség. Esetleg ha ismernétek az okát akkor másképp állnátok hozzá.
2020. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mert stresszes valószínűleg. meg lehet kérni, hogy esetleg találjon ki valami mást, vagy próbáljon erre figyelni.
2020. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem. Akkor valahogy viccesen kell neki alkalmas pillanatban elmondani. Mondjuk, amikor nem dolgoztok, hanem oldottan beszélgettek munkahelyi sztorikról, vagy veletek történt mulatságos-kínos esetekről.
2020. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem udvariasan nyugodtan rá lehet erre kérdezni. Ha betegség, talán ti is jobban tudjátok tolerálni, ha meg nem, akkor ő megpróbálhat odafigyelni, most lehet, észre sem veszi, mert annyira megszokta, hogy csinálja és nem jelzi senki, hogy zavaró lenne.
2020. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de en nem is kenyszerbol, iras vagy gepeles kozben nyogok hangosan allitolag. Vagyis egeszen biztos, mint aki iszonyuan erolkodik. Viszont en soha nem veszem eszre, es nem tudok valtoztatni rajta.

Mivel vekony hangu no vagyok, es nem gatlasos, meg is mondta nekem mindenki es rohogtunk is rajta, de nem szunt meg.

Viszont nem lennek a tobbiek helyeben sem ott. Kinos lehet. Szerintem amugy nem tudna valtoztatni.

2020. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!