Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek sincs megelégedve...

Szerintetek sincs megelégedve velem?

Figyelt kérdés
A főnök soha nem szól semmit. Csak bejön, megnézi mit csinálok, azt mondja jó lesz, és kimegy. Nem tudom ez most azt jelenti, tényleg jó, vagy annyira nincs megelégedve velem, hogy már nem is mondja, hogy mit nem csinálok jól, mert úgyis nem sokára ki fog rúgni. Már gondoltam, hogy ha legközelebb bejön, megkérdezem, hogy van valami gond a munkámmal, csináljak valamit másképp? Nem tudom mivel tennék jót. Ti mit tennétek?
2020. dec. 1. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is így indult. :(
2020. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Van aki ilyen tipusú. A huszadik alkalmazott után már elfárad (vagy leszarja) és csak annyit mond, hogy jól van, jó lesz.

De ha biztosra akarsz menni, kérdezz rá.

2020. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Az én főnököm se mond soha semmit, de én tudom, hogy jól végzem a munkámat. Te mit gondolsz saját magadról?

Ha szükséged van visszajelzésre, kérdezz rá egyenesen. De szerintem az nem a legjobb kérdés, hogy van e valami gond a munkámmal, mert ezzel rögtön azt sugallod, hogy van. Inkább azt kérdezném mennyire elégedett velem, az általam végzett munkával.

2020. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt mondja, jó lesz akkor jól dolgozol. :D ne láss ebbe többet.
2020. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!