Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 200 dolgozóból 1 ember...

Ha 200 dolgozóból 1 ember teljesìtmènyét mérik csak le, majd az adott illető, az eredményektől függetlenül, hàtrànyos megkülönböztetésnek èrzi, akkor az annak minősül-e?

Figyelt kérdés
Felmondás szélén állok. Csak az én munkámat figyelgetik, megszabják azt is, hogy kivel és mennyit kommunikálhatok. A magànéletem sem tabu, a fagyosabb rèszlegen dolgozik egy nő, àllìtólag mi egy pár alkotunk. Pedig, nekem feleségem, 3 gyerekem van. Ez az eltérő bánásmód, csak az én munkámra terjed ki. Mit csináljak?
2020. dec. 6. 10:25
 1/6 A kérdező kommentje:
*párt
2020. dec. 6. 10:26
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Rébuszokban beszélő őrült.
2020. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem érzed jól magad ott, akkor keress másik munkát. Jogilag nem számít hátrányos megkülönböztetésnek, ha erre vagy kíváncsi. Akkor lenne az, ha azért viselkednének veled így, mert más a bőrszíned, vallásod, nemi identitásod stb. A valamiért nem kedvelnek és emiatt kicsesznek veled nem tartozik ide. Persze ettől még lehet igazságtalan és arra elegendő indok, hogy felmondj.
2020. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki feltünően nem a munkáját végzi, az bizony könnyen feltűnik.Honnan tudod, hogy a többi munkavállaló teljesítményét nem mérik?

A magánélet addig tabu amíg nem a munkahelyén élsz magánéletet.

2020. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
végezd el a munkádat amit rád bíznak és amiért fizetnek. A többi nem számít.
2020. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt csináltam eddig is. Viszont, van egy központi rész, ahol rengeteg nő szokott munkaidőben beszèlni, kakaózni. Aztàn kész történetük van mindenki életéről. Aki egyszer oda bekerül, nem sokáig marad.
2020. dec. 6. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!