Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek milyen a légkör a...

Kinek milyen a légkör a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Nálunk sokszor cikiznek ki valakit. Termelő üzem vagyunk.
2020. dec. 7. 04:55
 1/9 anonim válasza:
100%
Nálunk nagyon jo
2020. dec. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon kellemes, családias a hangulat.

(egy kisebb áruházban dolgozok)

2020. dec. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
63%
Az utóbbi két évben jó volt, amíg egyik kollégám (jogosan) össze nem törte a szívem. Mivel én voltam a csapat egyik lelke (ezt nem is sejtettem idáig), most tél van és csend és hó és halál.
2020. dec. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyárban meg eladokent, meg hasonlo helyeken ahol több kollega van mindig engem nyomtak el, meg beszoltak meg a fejemre nöttek, amiota üzletvezetö lettem, kesöbb irodavezetö, itt meg mindenki már visszafogja magàt, tiszteletben tart, nem mernek beszolni leugatni elnyomni meg lelkiterrorizálni sem. Végre emberi hangot kapok a kollegaktol. Nem a gunyolodos szemét aljas hangnemet meg kiközösitést.

És igy állt helyre a mérleg es nem gyomorgörccsel járok be mint a koràbbi helyeimre.

2020. dec. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont jó, úgy 21% körüli az oxigéntartalma.
2020. dec. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
#4-es: azért ne bízd el magad...az ember ősi szokása, hogy ha nyíltan nem is, de suttyomban keresztbetesz. Abból nem származik nagy baj..
2020. dec. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem bizom el magam.zudom ha visszamennék pl gyàrba ugyanaz lenne megint.


A hàtam mögött nem érdekelnek.

De legalàbb màr normalisan lehet beszélgetni meg dolgozni ilyen légkörben.

2020. dec. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig kellemes, de bizonyos vagyok abban, hogy sok olyan hely van, ahol sokkal rosszabb. A legnehezebben a mesterségesen belénk táplált paranoiával birkózom meg, - azt táplálja belém időről-időre a közvetlen főnököm, hogy mindig, minden körülmények között, mindenkire gyanakodjak, amennyiben nem közvetlen munkatárs. Már-már ott tartunk, hogy attól vagyok "f.sza gyerek", ha kifelé karmokat növesztek és elfelejtek beszélni. Van a közvetlen környezetemben két ember is, aki folyamatosan azon munkálkodik, hogy mindenki, mindenkivel ellenségeskedjen, de úgy fest, hogy rajtuk sikerül lassan felül kerekednie a közösségnek. Sokszor úgy telik el a napom, hogy magamba zuhanva dolgozom, de szeretem a munkámat, ezért ezt a részét nem érzem tehernek. Ezzel viszont alapot szolgáltatok arra, hogy a környezetem antiszociálisnak kiálthasson ki. Igazából az sem érdekel, ha igazuk van ebben.
2020. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eléggé feszélyezett, mert nem nagyon bízunk egymásban.
2020. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!