Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Helyes ha egy főnök naponta...

Helyes ha egy főnök naponta érezteti az embereivel hogy 10 másikat talál a helyükre ha akar?

Figyelt kérdés

Hogy ez így van-e vagy sem, az kérdés, de a mai válságos időkben még akár így is lehet.


De még ha így is van, helyes az főnöktől hogy naponta dörgöli az akár évek óta nála dolgozók orra alá, hogy „én vagyok a főnök, gondolok egyet kirúglak és 10 másikat találok a helyedre“?

Ez milyen patkány viselkedés?


2020. dec. 11. 08:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Undorító viselkedés. Igazi passzív agresszív játszma. Érzelmi manipulátor. Az én szememben az jellemtelen ember
2020. dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez demotivàl.

En egyszer szivvel lélekkel kezdtem az elado szakmát. Mindenkinek örömmel segitettem, rendbe tettem a kirakatot.

A fönök meg azt hitte azzal van tekintélye ha mindenkit moszerol, meglepödött a kirakaton is es egy szot sem szolt, de amikor pl árut hoztak kiabalva magyarazta hova kell tenni a papucsokat(en meg csak pislogtam minek üvölt ez..?)

Aztan nem akart dizetest adni mert ho közben jöttem dolgozni es szerinte nincs olyan hogy törthavi bér de megküldték ugye a központbol a fizum es aznap egesz nap szivatott es csak a nap végén fizetett ki(akkor még kp-s voltam)


Nah innenstöl már nem szolgaltam ki senkit örömmel kiküldtem a vevöket hogy nincs a méretében es elkezdtem mas munka utan is nézni.


Az ilyenek lehet vmi olyan helyen nevelkedtek hogy azt hiszik ostorral kell a dolgozokkal bànni.

Nem vezetök az ilyenek.

2020. dec. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hát igen csak mégis az tény hogy ő 30 éve a helyén van főnökként a saját cégében, és nem ment csődbe (sőőőőt- az összes gyerekének házat vett) szóval valamit jól csinál mégis.


én egy kutyaólat nem tudok venni ő a 3 gyerekének családi házat vett.

2020. dec. 11. 08:29
 4/22 A kérdező kommentje:
ha nekem 9 életem lenne mint a macskának akkor se lenne annyi pénzem mint neki 1 élete alatt.
2020. dec. 11. 08:30
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Jól csinál? Hát ne keverd össze a cég nyereségét azzal hogy valaki milyen jellem a való életben és hogy viselkedik másokkal. Undorító ismétlem.


Talál 10 másikat? Hát találjon. Ettől még nem lesz az egy szuper jó munkahely. Hanem csicskának és robotnak nézi az embereket. Nyilván nagy a fluktuacio is hiszen ki a bánat akar egy ilyen helyed dolgozni ahol így bánnak vele?


Melyik a jobb ha van egy lojális klassz csoportod akiket megbecsülsz és jó a légkör számíthatsz rájuk vagy ha megfélemlítés alatt dolgoznak és kiszámíthatatlanok hiszen bekavarhatnak ha bosszúálló típusok vagy bármi történhet.


Egy igazán jó vezetőnek nem a félelem a terror és az agresszió az eszköze. Ugyanis a cég megítélésén is sokat számít ez ha elterjed a híre stb.


Első voltam.

2020. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazi begyepesedett agyú az ilyen. De nekem például van olyan kollégám, akinek semmi sem jó. Állandóan motyog, lázít, hőbörög évek óta, mégsem keresett még másik munkahelyet, na neki szokta mondani az én főnököm is, hogy talál helyette mást, lehet menni, ha ennyire szenved. Amúgy nincs rossz helyünk.
2020. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván nem normális, ha a kérdésre válaszolok. A helyedben máson járna a fejem. Nem tudjuk hány alkalmazott van a cégnél aki úgy érez, mint te? Mit dolgoznak? Mekkora cég? Valóban úgy van, ahogy ő mondja? Vagy nem? Ha úgy van, ahogy ő mondja, akkor válts. Ha nem, kezetekben a fegyver. Ezt szerintem fel tudod mérni. Csak onnan tudom, hogy voltam hasonló helyzetben. Nehéz kenyér. De meg lehet oldani.
2020. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Politikusok is képesek több évtizedet eltölteni a helyükön, ez még nem jelenti azt, hogy jók. :-D

Nézd, nekem mondhatná ezt egy főnök, biztos, hogy szemrebbenés nélkül munkahelyet váltanék. Csak olyanokat lehet ezzel fenyegetni, akik kiszolgáltatottak, de az meg etikátlan.

2020. dec. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Én megmondanám, akkor hívja be azt a 10-et dolgozni helyettem és én is akármikor tudok találni jobb helyet.


26/f

2020. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Az a röhejes és ironikus, amikor a dolgozó az ilyen fenyegetések hatására elkezd más munkát keresni, és amikor talál és beadja a felmondását, akkor a főnök mindjárt könyörögni kezd, hogy maradjon, és jön a "Nem úgy gondoltam! Amikor ezt mondtam, rossz napom volt!"-maszlag, meg kapásból ajánlgatni kezdi a fizetésemelést, amiért a dolgozó a többéves pályafutása alatt hiába könyörgött. Hozzáteszem, aki ilyenkor meghatódik, és marad, a szememben egy gerinctelen puhány.
2020. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!