Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 40 év körüliek, mennyi munkahe...

40 év körüliek, mennyi munkahelyetek volt eddig? Szerintetek mennyi az, amennyi még "normális"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha valaki túl sűrűn vált munkahelyet, arra már gondolom úgy néznek, hogy vele lehet valami baj, nem a munkahelyekkel.
2020. dec. 17. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
18 éve egyéni vállalkozó vagyok, előtte egy munkahelyem volt fél évig. Annyi elég is volt a főnökökből.
2020. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
46 éves vagyok, 29 éve ugyanannál a cégnél vagyok ,ahol tanulóként kezdtem. Máshol nem dolgoztam sosem,de nem is szeretnék .
2020. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Vannak azért normális főnökök, nekem volt több is, de megjártam a poklok poklát is már, az is igaz.. :D
2020. dec. 17. 10:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
46 vagyok, most taposom a tizediket. A leghosszabb 8 év volt, de kb. 3 évente változó munkakörben. Meghülyülnék tizeniksz évig egy helyen.
2020. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem is sok munkahelyem volt, igaz egy cégen belül, de mindig teljesen máshol teljesen más emberekkel, pár régi azért volt, mert mindig megszűnt ahol épp voltam.
2020. dec. 17. 10:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt 8 évig egy, ahonnan 3 év után elmentem szülni. Mivel megszűnt, a 3. gyes után keresnem kellett másik helyet, 2db 1 éves munkaviszonyom volt, és most a harmadik tűnik az igazinak egyelőre. Tehát 4.
2020. dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os voltam, a 2 egyéves azért már kezdett aggasztani, az nem néz ki jól sajnos, így igyekszem a mostani helyen jóval tovább kihúzni :D
2020. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
17 ev varroda,6 ev lidl,4,5 ev egy csomagolo uzem,3 honap etterem es most 4 eve egy cegnel vagyok amit eppen otthagyni keszulok.
2020. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Ebben az országban nincs etalon, ami erre vonatkoztatható lenne, - lényegében a lakosság 98 %-a folyamatosan bizonytalanságban lebeg. Ahol tegnap még a képedbe mosolyogtak és együtt dolgoztál valahol, már másnap mondhatják minden különösebb indoklás nélkül, hogy "Köszi! Ennyi volt!" -Aztán úgy kísér a leszámolás procedúráján keresztül a kapuig egy biztonsági őr, mint egy köztörvényes bűnözőt egy fegyőr a bíróságon.
2020. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

44 éves vagyok. Középiskolában pincér szakot végeztem majd érettségiztem, és elvégeztem utána eladó és boltvezető képzést is.

Idén létszámcsökkentés miatt kirúgtak, vendéglátós voltam, dec. 31-ig vagyok bejelentve. 15 évet dolgoztam a rendezvényszervező helyen, nem volt célomban otthagyni, de így döntöttek.


Szubjektív megjegyzés: az a személy, aki a munkatársam volt, csak másfél évig dolgozott nálunk részmunka időben, őt megtartották és előléptették, mert magasabb képzettsége van, mint nekem. (54-es számú OKJ-s képzése, amit 2018-ban szerzett)


Nyolc évet voltam boltvezető, de ebből 3 évet GYES-en voltam.

Összesen 3 munkahelyem volt, egyenlőre álláskeresőire megyek, utána majd meglátom. Ahogy hozza az élet.

2020. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!