Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » GLS futárok mennyit dolgoznak...

GLS futárok mennyit dolgoznak naponta?

Figyelt kérdés

Tudom hogy általában hajnalban kezdenek a depóban és onnan mennek melózni. Hány órát dolgoznak naponta?

Nagy a hajtás?



2020. dec. 17. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem erre a kérdésre egy futár sem ér majd rá válaszolni karácsonyig :)
2020. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
GLS-ről nem tudok nyilatkozni, de egy TNT-s futár napi 10 órákat vezet békeidőben. És abból, hogy ha késve vittem ki a csomagokat, csúnyán nézett, arra követeztetek, hogy nagyon nagy lehet a hajtás.
2020. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát elég sokat szállíttatok Gls,TNT- vel, és mindegyikük tiszta ideg délelőtt 10kor, mert annyi csomagja és címe van aznapra, hogy ihaj!


Hozzám volt hogy 19:30-kor hozta ki a csomagot és utána még volt címe ahova ment

2020. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

12 óráznak és reggel kb 1 óra a szelektálás és az útvonalterv,tehát napi 13 óra a minimum,heti 5 nap.

Főleg hogy tavasszal a bezárások miatt a karácsonyi rekordot is megdöntötték,ami azóta gondolom csak fokozódik.

De mostanában nem beszéltem az ott dolgozó barátommal.

A túlvezetést,ami komoly vétség,mert ugye nem lehet heti 5 nap 12 órákat vezeti egy sofőrnek,plusz erre rájön a munkába vezetés időtartama is,meg úgy oldják meg,hogy a sofőröket alvállalkozó alkalmazza,nem pedig konkrétan a gls.

Így ha bírság van,vagy eljárás indul miatta,akkor az alvállalkozót és a sofőrt büntetik.

2020. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Gls es párom 8-17 óráig dolgozik( plusz előtte felpakolják a kocsit. Egy kerületben ketten vannak...es így is 3-500 cime van naponta
2020. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteget dolgoznak, sokszor enni sincs idejük. Én beszéltem olyannal, aki Németországban volt GLS futár, ő is panaszkodott, olyan férfiról beszélek, aki itthon 30 napból 28-at szokott 12 órázni, de ő is besokalt rövid időn belül.
2020. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös, ezt komolyan így van? Ha 9 órát dolgozik egy nap, és 300 címe van, az azt jelenti, hogy 1,8 perc alatt szállít ki egy csomagot...
2021. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!