Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A fizetésem jónak számít?

A fizetésem jónak számít?

Figyelt kérdés

Komárom-Esztergom megye egyik kisebb városában dolgozom, az iskolai végzettségem érettségi, kereskedelmi ügyintéző szakma, és kereskedő szakma.

Kereskedelemben dolgozom, nettó átlag 270ezer forintért + 12ezer szép kártya. A fizetésem reális, mennyit kerestek ti hasonló szektorban? 21 éves vagyok, három éve dolgozom a cégnél.



2020. dec. 17. 20:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A kérdőjel lemaradt a reális után. (-_-")
2020. dec. 17. 20:04
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen jó.
2020. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Mit jelent, hogy kereskedelemben dolgozol? Irodában, vagy eladó vagy?
2020. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Is Is, élelmiszerkereskedelem, műszak vezető. Gyakorlatilag mindent kell csinálnom, a kamion átvételétől a konkrét eladásig (kasszázás), napi 2-3 óra adminisztratív tevékenység (jelenlétí ív,diszpók,számlák intézése,haccp vezetése,rendelés,stb stb) Fizikai: árú feltöltés,polctükör,akciós kihelyezések, reklamációk kezelése, takarítás, ár cserék, leltárak,selejtezés stb stb 5-6 óra.
2020. dec. 17. 20:37
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Egy rezidens orvos fizetése jelenleg 190 ezer forint. 6 év egyetem után. Vond le a következtetést!
2020. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam fogorvosnál 22ezer volt egy gyökér kezelés (15perc), előző héten édesapám kardiológusának adtam 40et.

Félreértés ne essék,minden tiszteletem az Övéké, és valószínűleg sosem leszek annyi tudást és szakértelmet magamba szippantani mint Ők, de azért az érvelésed köztudottan nem hiteles.

2020. dec. 17. 22:23
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a fizetésed, főleg komolyabb végzettség nélkül
2020. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Az a te egyéni problémád, hogy korrupt vagy és hálapénzzel vesztegeted a szintén korrupt kardiológust, egyébként lassan nagyon helyesen ennek a jutalma börtön. A megjegyzésem pedig nem a fogorvosokról szólt. Az teljesen külön szak, ráadásul vállalkozóként dolgoznak nem kevés anyag és egyéb költség mellett. Egy 30 éves rezidens orvos 190-et keres. Pont. Ehhez képest a te zéró végzettséggel 270 nettód 20 évesen egy álom.
2020. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%

NETTÓ VAGY BRUTTÓ?

De jó h csak irtok számokat de nem tudni h az akkor mi. Nem mindeggy!!!

2020. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%

nekem is a gyökérkezelést a fogorvosom olyan 15 perces munkával baxta el..

Amit kulföldön kellett helyrehozzak , ahol egy ujragyök.kezelés 1óra volt. Láttam a fogam belsejét, amint gyökérkezelt, élmény volt.

Fantasztikus munkát végzett, azóta nem fáj a fogam, és elmondta h "rohadni kezdett a fog" sajnos valszeg -mondom én-a fusi munkával. És nem 20e fizettem hanem rengeteget!! sokkal többet itt.

De ez Kelet m.o Debr.-n.

Győrbe sok a profi hallottam.

2020. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!