Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudom kezelni a munkahe...

Hogyan tudom kezelni a munkahelyi stresszt?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen változó beosztásban dolgozunk. Van egy kivételezett személy aki eddig mindig elsőbbséget élvezett a beosztás megirasakor, és a többiek hozzá igazodtak. De megváltozott a helyzet, új főnökünk lett, aki ezt nem tolerálja és próbál igazságos beosztást csinálni. A kolléga persze azt hiszi, hogy osszefogtunk ellene,ellenségei vagyunk és ezert változott a beosztása. Az ő Hangulata, állandó gyanusitgatasa megmergezi a hangulatunkat.Persze vannak jó tulajdonsagai amiért kedveljük és jól is dolgozik. De sokszor "mártírkodik"és összeesküvést feltételez. Hogyan lehetne ezt kezelni? Sajnos még az is van, hogy párszor én "beáldoztam" magam a kedvéért, bevállaltam helyette műszakot pl. De mostmár el is várja, hogy én minden esetben felajánljam magam és ha ezt nem teszem vérig sertődik. És ez engem bánt. A többiek meg örülnek hogy végre egyenranukent kezeli őket valaki. Hogyan tudnék hatni rá hogy az új felállás nem ellene szól, hanem a többség érdekét szolgálja.?

2020. dec. 20. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

sehogy.

minden munkahelyen van egy önjelölt bohóc, aki azt hiszi - szaros beosztottként -, hogy nélküle összedől a cég/bolt, és úgy kezeli a helyzetet, mintha valójában ő irányítana, vagy ő lenne a tulaj.


ez nem a te felelősséged, hanem az aktuális főnöké. ha ennyire zavar, akkor szólj a főnöknek, hogy kicsit csendesítse el a kollégádat, mert zavarja a többiek munkáját.

2020. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudod kezelni illetve úgy hogy lesz**od. Illetve nem aldozod be magad állandóan. Egyébként ez az ember úgy viselkedik mintha egy elkényeztetett kis ovis lenne
2020. dec. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!