Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gondolná az ember, hogy ha...

Gondolná az ember, hogy ha nem beszélget a dolgozó a főnökkel, akkor az lavinát indìthat el?

Figyelt kérdés
Én nem gondoltam volna soha ezt. Aztán csak àmultam a törtènteken. Muszáj mindig a tulajt felköszönteni az ünnepekkor, megkérdezni, hogy telt? Ha csak a munkádra összpontosìtasz, akkor a kollègáid fúrhatnak, nem kapsz soha elismerést, megaláztatásokon mész keresztül, gyakran levegőnek fognak nèzni, a vezetők azon lesznek, hogy hogyan érjek el, hogy felmondj, anélkül, hogy ők indìtványoznák ezt. Ez egy hosszú folyamat, amin az megy keresztül, aki a munkájára koncentrál, aztán nem beszélget a főnökèvel akár az ünnepi felhozatalról, időjárásról, terveiről. Ti tudtátok, hogy ilyen következmèmyekkel jár ez a főnök felé tanúsìtott viselkedès?
2020. dec. 25. 08:32
 1/6 A kérdező kommentje:
*érjék
2020. dec. 25. 08:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En nem sokara ceget akarok alapitani de hogy ilyesmit elvarjak xd. Szerintem eleg gaz ha a fonok kvazi olyan hierarchiat épít mint anno Hitler.

Elkell menni az ilyen helyrol es kesz. Ilyen kollégákkal nem hianyozna.

2020. dec. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez főnökfüggő. Van, aki egyáltalán nem várja el, és nem ezt nézi. Van, akinek meg fontos, hogy a munkán kívül legyen egy kevés személyes kapcsolata is a munkatársaival, valamennyi felületes beszélgetés erejéig. De az nagyon helytelen, ha egy főnök ez alapján "rangsorolja" a kollégákat, és nem a munkájuk alapján.
2020. dec. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bárkit, bármikor, bármiért fúrhatnak.

Napi provokálást keltő, munkaügyes-kérdés-szagot érzek.

2020. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rossz az érzékelésed, nem provokáció miatt ìrtam ki.
2020. dec. 25. 09:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tipikusan provokatív kérdés.

Összemosol két-három dolgot, amit nem kellene.

Nem kötelező jópofizni egy munkahelyen, de a kollektívába minimálisan illik/érdemes beilleszkedni, végülis az életed harmadát ott töltöd.

Az, hogy kiutálnak valahonnan az a személyiséged miatt van, nem konkrétan a jópofizás miatt.

A főnök meg rohadtul nem veled akarja megosztani, hogy telt a karácsonya.

2020. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!