Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor érzem magam jól ha...

Akkor érzem magam jól ha másokon segíthetek, de retardált vagyok, milyen munka ajánlatos nekem?

Figyelt kérdés

Dolgoztam gyárba, targoncásként, futárként. De meguntam, olyan vagyok aki sötétben is megáll segíteni az út szélén kereket cserélő embernek, vagy volt olyan futott egy srác a busz után, lekéste én meg hazavittem kocsival, de nem is érzem át, hogy szétverhetik a fejem vagy kirabolnak, pénz max. 5 ezer van nálam tehát nem érdekel az sem , de eddig nem volt ilyen, volt olyan, hogy 4 sávos úton tolta a srác a kocsit elé mentem ráakasztottam a kötelem azt elvittem kevésbé forgalmas útra, parkolóba. Vagy segítettem betolni autókat, ha esik az eső , s vihar van nyáron én gumicsizmába járom a környéket és eltakarítom a gallyakat amiket meg bírok emelni,( autókról nem veszem le mert lehet akkor sérül meg ).

Több olyan volt, hogy ha hó és jég van akkor elakadt autókat tolok meg, felteszem a hóláncot a kocsimra ,tankolok bele 2 ezerért és megyek járom a várost , inkább a dombos részeket, egyszer egy nőt húztam ki az árokból autóval. Vagy volt olyan, hogy facebookon kitette ismerősöm, hogy éppen szét áznak a pályaudvaron és nem jön a busz, 3 perc múlva ott voltam hazavittem.


És ez csak amikre emlékszem.


Nade! Mondták menjek rendőrnek mert azok segíteni is szoktak, diszlexiás meg diszkalkuliás vagyok, így oda nem vagyok jó.

Töri tanár sem lehetek, meg úgy kb. semmi ami érdekel, tanár az azért jó mert ott is lehet segíteni a rossz passzban lévő diákokon.


Egészségügy lenne a legjobb, de félek a vértől , amikor egy elesett motorosnak segítettem és fertötlenítettem a sebét mert nem akart mentőt akkor szédültem. Ja , és biosz sem megy nagyon.


Ezek alapján, mit gondoltok?



2020. dec. 26. 01:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapi hős vagy, nincs mese.
2020. dec. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szüleim is ezzel gúnyolnak..
2020. dec. 26. 01:43
 3/21 anonim válasza:
100%

Tudom vicces, de ahogy leírtad, írjál egy könyvet az életedről! Pénzt ugyan nem sokat keresnél vele, de biztosan lekötnéd magad egy időre.

Vagy legyél filmrendező. Katasztrófafilmek előnyben :)

2020. dec. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gúnynak szántam. Veled valóban gazdagabb a világ. 🙂
2020. dec. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvastam a történeted, egyből a katasztrófavédelem/tűzoltóság jutott eszembe :)
2020. dec. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Becsületre méltó ember lehetsz.

Esetleg villany szerelő? A kocsis történetről jut eszembe.

Nézd a jó oldalát, az embereknek tudod megcsinálni otthon a villanyt.

És boldog karácsonyt neked és itt a gyakori kérdések oldalon mindenkinek

2020. dec. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem. Ha diszlexiás vagy, hogy lehet jobb a helyesírásod, mint az ide irkálók 90%-ának?
2020. dec. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem autómentőnek kéne menned. Akkor ugyanezt csinálnád amit eddig, csak pénzt is kapnál érte.

Jó hogy vannak olyan jólelkű, segítőkész emberek mint te :)

2020. dec. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
7, a diszlexiásnak az olvasással van baja, az ide irkálók 90%-a meg diszgráfiás.
2020. dec. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én elsőként mentős/tűzoltó szakmát tudtam volna neked ajánlani de mivel írtad, hogy nem nagyon bírod a vér látványát így sajnos ez felejtős.

Esetleg még autómentőknél vállalhatnál melót. De akár elmehetnél kamionsofőrnek is, utaid során rengeteg új dolgot fedeznél fel.

De igazság szerint minden szakmával segítesz a társadalomnak ha mélyebben belegondolsz. Pl. pékek nélkül nem jutna friss kenyér az asztalra, asztalosok nélkül a szobád legnagyobb bútora a parketta lenne, az autószerelő nélkül közlekedési eszközök sem létezhetnének amely nagyban megnehezítené az emberek mindennapjait.


Egy biztos, bármit is tanulsz te egy csodálatos ember vagy óriási empátiával és ezeket a manapság sajnos ritka értékeket senki sem veheti el tőled! Légy kitartó, járj nyitott szemmel és biztos vagyok benne, hogy megfogod találni a számodra megfelelő hivatást!

Sok sikert kívánok neked a továbbiakban, szívből remélem, hogy mielőbb hivatásodra lelsz ! :)

2020. dec. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!