Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova vennék fel a fiamat úgy,...

Hova vennék fel a fiamat úgy, hogy lényegében 32 éves és egy naplopó? Pár hónap munkatapasztalata van csak árufeltöltőként, mit lehetne vele kezdeni, tanfolyam, vagy csak gyári munkák jöhetnek szóba? Azt nem akarja csinálni.

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 09:29
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%

Én még gyári munkára sem venném fel.

Bocsi, de amíg nem embereli meg magát, addig a legalja munkákon kívül semmire nem lesz esélye

2020. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom.. Nincs alternatívám, nem akar dolgozni.

Gyári munka, robot, monoton, az árufeltöltés legalább nem annyira.

De ha az se, akkor passz...

2020. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonymousreview60 ***** válasza:
81%

1. Árufeltöltő, kukás, gyári munka.

2. Ha jót akarsz neki, képezteted.

3. Hogy ne hagyja abba a sulit, el kellene engedni a kiskezét. Eddig meg volt védve.Hol és mivel basztad el a nevelését.

Vigasztaljon a tudat, hogy egy 32 éves, de jobb kiállásu dologtalan here fiútól hamarabb lesz unokád, mint anyámnak az én okés egzisztenciájú, talán átlagos kinézetű, de önbizalomhiányos fiától.

2020. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%

Mégis mire kellene felvenni?


Tudom, beteszem az egyik cégembe cégvezetőnek, milliós havi fizetésért.

2020. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
95%
Jó kérdés. Az öcsém hasonló kategória, 28. éves és soha egy napot nem dolgozott még eddig. Szüleimen élősködik, a főiskolai alapképzését a jelek szerint soha nem fogja befejezni. Ez már a többedik olyan év volt, hogy gyakorlatilag 1-2 órája van hetente, szóval folyamatosan otthon van. 10-11-kor kel, döglik a szobájában naphosszat, néha minimálisan besegít a ház körüli munkákban. Szüleim sajnos tűrnek neki, sőt, egy rossz szót nem lehet rá szólni. Te legalább megelégelted a dolgot, de eddig is el kell jutni...
2020. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
95%
Dicsak, akkor mit csinált a 20-as éveiben, ha csak pár hónap munkatapasztalata van? Gondolom nem a diplomáit csinálta. Egy igazi életművész, ha 18-32 éves koráig lényegében jól elvolt és kihúzta tanulás meg munka nélkül.
2020. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
95%
Valamit kezdjen magával. Ha nehéz elkezdeni, akkor első körben részmunkaidős állást keressen, vagy alkalmi munkát. Pl ételfutár, oda mindig keresnek embert, de ez falun pl. nem opció. Kérdés hogy mihez ért, mi foglalja le. A képzést egyelőre nem támogatnám amíg a munkába való visszarázódása, pénze, munkaakarata nincs meg, mert ezek képzettséggel a kezében sem lesznek meg.
2020. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
94%
Gyárba én se mennék soha, az egyenlő a halállal, a rabszolgamunkával, egy undorító alja sz×r. Nem az ottani munkásokat nézem le, hanem ezt az egész munkakört. Nem embernek való. De boltokat igazan megpróbálhatna. Ha nem, akkor képezze magát.
2020. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%
Biztonsági őr. Azzal jól lehet keresni (mindenesetre 8 osztály elég és 2-3*annyit keres, mint sok diplomás) és hát...Rengeteg biztonsági őrt ismerek, de olyat, aki csinál is valamit munkaidőben, még életemben nem láttam. Van, ahol még alhat is órabérben!
2020. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Milyen képzéseket javasolnátok? Ha szerez egy OKJ papírt, amivel nem tud elhelyezkedni, akkor ugyanott van.
2020. dec. 26. 10:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!