Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem mondta meg a főnök,...

Miért nem mondta meg a főnök, hogy baj van a munkámmal?

Figyelt kérdés

Még ünnepek előtt történt. Jött egy megrendelés, mondta a főnök hogy majd én csinálom meg (grafikai munka). Eltelt egy hét, semmi. Két hét semmi. Rákérdeztem mi van a plakáttal? Jaaa, azt mondta a megrendelő meggondolta magát, mégse úgy akarja ahogy kérte, félre lett téve a dolog. Pont ezelőtt pár nappal kaptam egy elég durva beszólást az egyik grafikus kollégámtól, aki már régebb óta itt van, hogy a munkám semmit se ér, tanuljak meg rajzolni előbb. Ezek után elgondolkodtam, hogy lehet igaza van. Lehet azért nem kérte a megrendelő a plakátokat, mert velem nem volt megelégedve. Így rákérdeztem a főnöknél, hogy valami gond van a munkámmal? Meglepődötten mondja, hogy nem. Mert mondom én nem sértődök meg ha így van, elfogadom, csak tudjam. És akkor kérdezte, mit hallottam? Elmondtam neki, és azt mondta ne foglalkozzak vele, csak dolgozzak tovább ahogy eddig, ne figyeljek rájuk.

Ti elhinnétek neki? Mi van ha igazuk volt, és a főnök csak nem akarja elmondani, hogy béna vagyok?

L/24


2020. dec. 29. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A főnök szava számít, nem a lehúzós kollégádé. A kollégád már el is érte amit akart, ugyanis máris kétségbe vontad a munkád minőségét.


E gondolatmenettel kalkulálj tovább. Mostmár legalább tudod, hogy ki az ellenfél.

2020. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Mert az iskolában van pár vaskalapos tanárka, aki ezt hozza ki az emberekből felnőtt korukra.
2020. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hallgas a fönöködre

nem kell minden tahó kommentet a kollégáktól a szivedre venni

2020. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!