Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen éjszakai műszakban a...

Milyen éjszakai műszakban a Tescoban árufeltöltőként dolgozni?

Figyelt kérdés

Tudoom, már biztos nagyon unjátok ezeket a kérdéseket:))

Kb. az elmúlt órában 100 kérdést elolvastam az árufeltöltőkkel kapcsolatban. Nyáron diákmunkával szeretném megkeresni a hobbimra szánt pénzt, ami költséges, de általában a hobbik költségesek.


Visszatérve, mert éjfél tájt könnyen elkalandozom:


-Milyen éjszaka árufeltöltőnek lenni?

-Mennyi a vevő?

-Mennyire nehéz bekerülni ebbe a műszakba?

-Nyugisabb, vagy ugyanolyan hajtós az éjszakai műszak?

-Milyen érzés este egy majdnem üres hipermarketben dolgozni? Nem fura? (persze, embertől függ... de nekem a végtelen fantáziám miatt menőnek hangzik. aztán lehet tévedek)


Erre az 5 kérdésre keresek választ.

Majd ha út közben még eszembe jut valami kérdezek, most így ennyi:)


Köszi előre is:)



2020. dec. 30. 00:15
 1/7 anonim válasza:
25%
K....sz@r.eleve olvass utána hogy mit művel a szervezettel az éjszakai műszak,plusz hiába nyugisabb ha hajtosabb...igy eleve relativ a nyugisság...amikor 6:30 kor vegzel elmegy a fel napod avval hogy kialudd,kb du fél 5 kor fogaz kellni...persze mondhatod hogy te nem..te beéred kevesebb alvással..nos meglátjuk mit szol ehhez a szervezeted..szoval éjszakázzon az aki szociopata vagy nem birja a tömeget...
2020. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
En ugy tudom a diakoknak nem lehet ejszakai muszakozni, legalabbis nalunk a tescoba nem,de szerintem mashol se
2020. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok helyen azt olvastam, hogy a diákok éjszakaizhatnak is, de akkor majd meglátjuk. Köszi szépen mindenkinek, ha van még valami hozzáfűznivalója valakinek azt szívesen veszem:)
2020. dec. 30. 09:48
 4/7 DominikX ***** válasza:
100%

Éjszakai arufeltotles csak ritkán van, olyankor amikor a nép megbolondul és szinte nem lehet nappal rakodni. Nyáron nem hiszem, hogy van ilyen. En 1x dolgoztam éjszaka, de utána abba kellett hagynom, mert kiderült, hogy covidos vagyok.


Amugy annyival jobb, hogy több a penz, és nincsenek vásárlók

2020. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet diákoknak is éjszakázni, ha betöltötték a 18. életévüket... igaz én nem a Tescoban, de több helyen is vtam éjszakában úgy, hogy diákok is melóztak...
2020. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

18 éves kortol lehet dolgozni ott, pár éve én is voltam. Milyen este ott lenni?


Este csak árufeltöltés van, direkt mentem estére mert a tököm sem akart kasszázni, kb 50+ ft-ért ha meg vmi el van irva tőled húzzák le... igazábol azon kivül h egész este kivántam az alkoholt mivel "face" ingeltem, aza toltam előre a borokat meg söröket h lássák valamint ott töltöttem. A kutya nem szólt hozzám, akkor sem ha csináltam akkor sem ha nem... 6:30 ra a remegő kező, kunság szesz ivó, kővövesek megtalálták amit kellett én meg mentem haza, szép napot.

2020. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

"Éjfélkor mennyi a vevő?"

0, azaz nulla.

2020. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!