Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ország melyik részére kellene...

Ország melyik részére kellene költöznöm, hogy legyen munkám?

Figyelt kérdés

Budapest sajna kizárva, nekem nagyon nagy, Kaposváron lakok, és itt nagyon ramaty fizetést adnak és alig van munkahely.


Sopron, Győr, azt mondják jó, de én ott soha nem voltam, Szombathely tetszik viszont ottani ismerőseim szerint hanyagoljam.. gondolkodok én még Felvidéken ( Szlovákia ) is, lényeg, hogy ne kelljen más nyelven csak magyarul beszélni mert így is dadogok , beszédhibás vagyok és soha nem ment a idegen nyelv. Nem vagyok értelmiségi. Most lettem "átképezve" munkaügyi fizette a busz jogosítványom én meg a kamiont ( c-teherautó D -busz a D alapfeltétele a C ezt a pécsi munkaügyi fizette majd az e-t magam fizettem így lett meg ) Igen pécsi, mert oda voltam bejelentkezve egy másik okj miatt, de Kaposváron lakok :). Pécs is elég rozoga hely..



2021. jan. 2. 01:58
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Sopron és Győr is elég jó hely.

Győrben van egy nagyon jó ismerősöm, igaz ő katona, de azt mondta a múltkor, hogy van olyan nagy város mint Budapest.

Teli van munkalehetőségekkel is. Sopronból sajnos nem tudok nyilatkozni. Szlovákia is jó hely, bár amikor voltam kint, akkor nagyon csúnyán nézték, amikor elkezdtünk magyarul beszélni és néhol, beljebb törik a magyart (tapasztalat).

Azt tudom javasolni, hogy először nézz állás ajánlatokat és az alapján dönts mindenképp.

(amúgy elismerésem, nagy önbizalmat adtál nekem, mert én is beszédhibás vagyok és eddig attól féltem, hogy nincs felnőttkorú ember aki ezzel él, köszönöm)

2021. jan. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sopron, Győr, Székesfehérvár.

És igen, Kaposvár tényleg nagyon gáz.

2021. jan. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Attol fugg mit szeretnel dolgozni, egy orvosra pl. mindenhol szukseg van.

Mivel irtad, hogy nem igazan tudsz valogatni,a valasz Budapest egyertelmuen.

Nem ertem a “nagy” kifejezest, a fent emlitett varosokhoz kepest, ugyanakkoranak erzodik Bp is.

Azert nem Hong kongrol meg New Yorkrol beszelgetunk...

Budapesten Is talalsz csendes reszt, ha nem tetszik a nagy varosi eleterzes, egyszeruen elkerulod a varoskozpontot. A kulsobb keruletek mar kb falu szintjen mozognak....

2021. jan. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van buszos jogsid akkor Budapestet mondanám, a BKK folyamatos emberhiánnyal küzd, és a fizetés sem annyira rossz hogy abból ne lehetne pár év alatt egy szép tőkét összerakni
2021. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem akartam kirekesztőnek tűnni, de a " hé tesó van egy cigid" arcoktól félek, Pécs, Kaposvár tele van ilyenekkel, BP is. Győrbe valami Sziget nevű hely ami durva, nálunk Kaposszentjakab , Cser ami nagyon necces városrész , új pályaudvaron nem voltam, de buszmegállók is leviszik az embert, tesco meg totál, na ha valaki "elfogadó' szombat délután jó ott a hangulat. :D múltkor nem tudtak kimenni az autósok mert a bevásárló kocsikat az út közepén hagyták :D ennyire 200iq. :DD

Nagyon otthagyod az emberekbe vetett hited ha mész egy kört ezeken a helyeken.

2021. jan. 2. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

“ Nem akartam kirekesztőnek tűnni, de a " hé tesó van egy cigid" arcoktól félek, Pécs, Kaposvár tele van ilyenekkel, BP is. ”



Az ilyenekbe sajnos mar minden varosban bele lehet futni... emiatt nem erdemes Bp-et hanyagolni

2021. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bkk nagyon vonzó, nagyon tetszik valamiért.. hatalmas kihívás lenne az biztos.
2021. jan. 2. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Budapest agglomerációjaban is találsz bőven munkát. Szoval besem kell menned a belvárosba. Nem kötelező közvetlen Budapesten lakni annak környékén is ellehet helyezkedni.
2021. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Budapest vagy Sopron Győr tengely köze valahova. Lehetőleg minél közelebb Győrhöz vagy az osztrák határhoz.
2021. jan. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Győrben élek másfél éve.Itt is van sofőr felvétel,de sajnos mindenhol vannak idióták és nyalisok. Szerintem egy becsületes dolgozót is ugyan úgy kicsinálnak, mint akinek van valami problémája ugye neked a beszéd.Szóval az alacsony IQ az mindenhol ott van és vagy felülkerekedsz vagy szenvedsz vagy lelépsz.Mi lenne,ha egy nyelveket beszélővel 2-en külföldi munkát vállalnátok.Abban van pénz és feleztek.
2021. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!