Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jelentkezzek...

Szerintetek jelentkezzek olyan munkahelyre, ahol elvárás a Word és Excel felhasználói szintű ismerete, de én nem tudom őket kezelni?

Figyelt kérdés
Anno vagy 8 éve tanultuk suliban, de én már nem emlékszem rá. Még a Word úgy ahogy, elvégre az csak sima szövegszerkesztés, de az Excelről fogalmam sincs már. Szerintetek betanítanának? Vagy hagyjam? Végzettségem elég lenne (középfokú), igaz sajnos tapasztalatom az nincs, de kéne már munka nagyon.

2021. jan. 4. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%

Inkább nem.

Te is érzed, hogy nem menne.

De az ismereteket,felfrissítheted, és gyakorolhat is otthon.

Legközelebb ne legyen ez akadály.

2021. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam egy excel zseni, aztán a munkahelyen betanítottak. Amit kell rajta használni azt tudom.

Te érzed, hogy menne-e vagy sem. De addig gyakorolhatsz otthon is míg fel nem vesznek az adott helyre!

2021. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos az itthoni laptopon nincs excel, mert valami kamu operációs rendszer van rajta. Ez idegesítő amúgy, mert amúgy tényleg tudnék gyakorolni. Esetleg netről meg tudnám tanulni szerintetek?
2021. jan. 4. 14:24
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Valami Youtube-videóból gyorsan sajátítsd el, szerintem ha felelevenítik a dolgokat, emlékezni fogsz, mert már tanultad.

Ne add fel.

2021. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

YouTube oldalon van Word meg Excel oktató videó, Excel-ből a Laca nevű embert ajánlom.

Vérprofi.

2021. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se add fel. :) Emiatt nehogy hagyd az állást.
2021. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp nézz utána, mert a Word meg az Excel alap bármilyen irodai munkakörben, szóval nem csak erről, hanem más munkákról is lecsúszhatsz. Az Office csomagot mindenképp szerezd be, és gyakorolj.
2021. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudom, excelben nem vagyok biztos, hogy tanultam, de valami táblázatokat tuti szerkesztgettünk. Lehet Wordben volt az is? Excel szerintetek YouTube videók alapján elsajátítható?
2021. jan. 4. 15:15
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyébként ti bonyolult dolognak tartjátok? És szerintetek betanítanának?
2021. jan. 4. 15:31
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan bonyolult, bár attól függ mennyire kell használni. Ha csak alap szinten akkor simán felhozod magad. Ha normálisak biztosan betanitanak.
2021. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!