Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki tud adni egy jó tanácsot?

Dzseni5555 kérdése:

Valaki tud adni egy jó tanácsot?

Figyelt kérdés
Először is 20 éves lany vagyok tavaly előtt gyárban kezdtem palyafutasom érettségi után de ott fél ev utan ke epites volt elengedtek pedig imadtam ott dolgozni sokat nevettem ott rengeteg barataim volt vágytam vissza neha meg most is. Majd csaladom biztatasara jelentkeztem a vasútra mint jegyvizsgáló. Felvettek, es dolgozom benne mar egy pár hónapja,de nem tetszik. A munka nemrossz eleg laza fizetes is jó de magányosan erzem magam folyton egyedül vagyok nincs mar társaságom a barataim akik voltak mind a gyarban maradtak mau napig hívnak oda vissza fele másrészt van ugy hogy a vonaton be is szologatnak tragar szavakkal nemtudon mit csináljak legszivesebben itt hagynam es vissza mennek a gyarba de masok szerint hulyeseget csinálnék nemtudom de nekem itt nem jo azt tudom. Megvaltoztam mar nem vagyok olyan jo kedvű lany ki voltam.

2021. jan. 4. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne hallgass másra, azt tedd, amit a szíved diktál.
2021. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hallgass a szívedre.

Ki próbáltad,így tudsz mostmár dönteni.

2021. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a vasúton 7 éve vagyok gyárba kinszenvedés minden nap.A másik fiatal vagy lesz le épités megint téged küldenek el.Meg eleve nem szabad vissza menni egy helyre ahol elküldenek.Meg elég nagy az esélye hogy, a munkáltató csak a támogatásokat vette fel mivel pályakezdö vagy.Én is azért vagyok gyárba mert a környéken nincs más munka lehetőség max munkás szállo vagy külföld.
2021. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!