Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Játék a munkahelyen?

Játék a munkahelyen?

Figyelt kérdés

A csoportvezetőmnek mániája, hogy legyen játék a meetingeken.

De a csoport annyi fele húz szét ahányan vagyunk.

Én nem szeretek ezeken részt venni, csak a munkámat szeretném végezni.

Nincs kedvem dedós játékokhoz.

Már attól tartok, nehogy emiatt kirúgjon. Amúgysem vagyok a kedvence.


2021. jan. 6. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

"De a csoport annyi fele húz szét ahányan vagyunk."


Azért szeretné, hogy összekovácsoljon benneteket.

2021. jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Vannak ilyen elmebetegek. Itt is volt egy ilyen idióta, már elküldték. Persze a számai nem stimmelnek soha, meg a prezentációi is tele voltak hibával. Ok, jövőhétre kijavítom, mindig ezt mondta, vagy hogy még nem volt rá időm, de már dolgozok rajta. Átment a konkurenciához😄
2021. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is volt egy elmebeteg főnököm, támogató szolgálatnál. Fogyatékkal élőkkel foglalkoztunk, kitalálta, hogy milyen szuper lenne havonta összehozni őket, pszichológus, coach. Aha, ebből lett az, hogy mi is kötelezően üljünk oda és csacsogjunk a házaséletünkről.
2021. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Az önálló gondolatokra képtelen emberek hiszik azt, hogy nagyot alkotnak mások hülyére vételével, - nem képesek belátni, hogy ez nem az usa, ahol igénye az embereknek, hogy hülyének nézzék őket, mert annyira sivár, ötlet, érzelem szegény az életük. Ez lehet "felüdülés" egy olyan primitív, minden egyes napot képmutatással átitatott környezetben, de ez nem az a hely. Akinek ez nem jut el a tudatáig és nincs egy önálló gondolata, az komolyan elhiszi magáról, hogy ezzel pozitív folyamatokat indíthat el, - pedig pont, hogy a fennálló helyzetet tovább rontja vele.
2021. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Játék a meetingeken? Soha nem hallottam még ilyet, hogy munkaidőben bármit is játszanánk. Mondjatok már egy pár példát, milyen játékok ezek.
2021. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A történet azzal kezdődött, hogy a csv. írt egy emailt, hogy mindenki írjon egy tetszőleges számot 1-30 között.

Én és egy munkatársam nem írtunk.

Az értekezlet elején egyből kért tőlünk számot. Mi megmondtuk, hogy nincs kedvünk játszani, nem szeretjük az ilyet sok másik munkatárssal együtt akik szintén nem akartak játszani, de ezt nem fogják a csv. Szemebe megmondani.

Az egyik jobb keze a csvnek pedig hozzam szegezte a kerdest hogy akkor se akarnek jatszani ha az allasomba kerülne?

Nemet mondtam.

A csvrol tudni kell, hogy az ember szemebe teszi a dzepet de csak akkor ha akar tole valamit.

Megkerdezi hogy vagyunk de a valaszra nem figyel.

Ha munkaval kapcsolatban keresunk van nem figxel rank. De erdekes ahogy a jobb keze kerte ugyan azt arra egyből reagált.

2021. jan. 6. 15:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tökre megértem, hogy nincs kedved ilyen játékokhoz. De mennyivel egyszerűbb lett volna azt mondani, hogy “17”? Szerencsére bármit válaszolhatsz, még csak oda se kell figyelned (ahogy írod, a csopveznek is tökmind1). Utána már nyugodt lélekkel szarni bele, hiszen részt vettél a játékban, és még a csopvez is boldog, mindenki jól járt.
2021. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
De - kedves 7. hozzászólást beküldő ember - még ennél is egyszerűbb lett volna nem piszkálni, provokálni hülyeségekkel az embert, aki dolgozni megy oda egy helyre. Otthon leveti magát egy arra alkalmas felületre, aztán addig és ott piszkálhatja magát, ahogyan jól esik!
2021. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#8: látom, sikerült megérteni a lényeget...
2021. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!