Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt, aki könnyen beilleszk...

Van itt, aki könnyen beilleszkedik egy új munkahelyen?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja dolgozom az új helyen, de nem igazán találom a társaságom. Alapból kicsit zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg mások előtt. Tud valaki valami tanácsot adni, hogy könnyebben beleszokjak az új környezetbe?

2021. jan. 6. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha laza vagy, menni fog, ha gátlásos, akkor pedig tanácsolhatok bármit. Én könnyen szóbaelegyedek alapjáraton másokkal, mert nem görcsölök azon, hogy mit mondjak, mennyire vagyok gáz, mit gondol a másik rólam. Van egy célom, hogy a másikat megismerjem vagy beszélhessek vele és másra nem gondolok. Másnak ez nem megy. Ez persze fejleszthető, de nem egy tanácstól fog megváltozni. Voltam korábban zárkózott, nekem is hosszabb idő kellett hozzá és nem is közvetlenül oldódott meg.
2021. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már vagy három hónapja ott vagyok, és még mindig nem illeszkedtem be, mondjuk én általában alapból sehová nem tudok.

Mondjuk a mostani helyen lehet az is baj, hogy mindenki vagy tíz évvel öregebb nálam, gyerekeik családjuk stb van... alig van közös témánk, szerintem néhányan le is néznek engem.

2021. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helye válogatja, attól függ, milyen emberekkel vagyunk.

Ahol kezdettől fogva nem éreztem jól magam, persze hogy nemigen illeszkedtem be. Két ilyen hely volt, de csak pár hónapig. Egyiken próbaidő alatt nekem mondtak fel, másikról én jöttem el. Ahol viszonylag jó volt a társaság, sok a fiatal (én is az vagyok), természetesen könnyebben ment.

2021. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!