Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondjak fel, ha így viselkedik...

Mondjak fel, ha így viselkedik velem a munkatársam?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok ott és egyszerűen csak velem viselkedik így, pedig mindig illedelmesen kérem tőle ami kell, de nehezére esik megcsinalni a dolgát, másnak nem szól egy szót se, vagy én fiatal vagyok és gondolja velem beszélhet így? Ma is majdnem nekem hajította a zsákokat és a többiek is mondtak miért nem szólok a főnöknek meg egy 40 kilós zsákot nekem dob akkor bármi bajom lehet. Én már nem szólok mert tudom, hogy mindenhova benyalja magát és a főnökök nem szúrják le érte.
2021. jan. 7. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a főnöknek, neki. Nem vagy óvodás. Felnőtt vagy. És ha egy másik emberrel bajod van, elintézed vele. Ha gorombán beszél veled, akkor szép nyugodtan visszakérdezel, hogy milyen okot adtál erre, mert te úgy látod, hogy semmilyet. Ha neked dob egy zsákot, akkor udvariasan, de határozottan megmondod neki, hogy ezt ne tegye, mert balesetveszélyes. A felnőttség úgy kezdődik, hogy nem félsz egy másik felnőttől. A korától teljesen függetlenül.
2021. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lófaxt, ha neked dobja a zsákot fogod és visszadobid neki, mit képzel az ilyen magáról. A legtöbb ilyen szarházi csak abból ért ha fél eszed a stílusát.
2021. jan. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bzi autokorrekt :D
2021. jan. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zavarja,hogy fiatal vagy.Vannak olyan idősebbek,akiknek ennyi indok elég ahhoz,hogy így viselkedjenek.
2021. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1-es tanácsát fogadd meg.
2021. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!