Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Összes kulcs leadatása egy...

Összes kulcs leadatása egy munkahelyen mire utal ha nem rúgnak ki?

Figyelt kérdés

A munkahelyen csomó helyre volt kulcsom, irodák raktár irattár szekrények stb.

Írattak velem egy listát mihez van kulcsom gyanútlanul megírtam.

Másnap közölték hogy ami a listán van kulcs, azt azonnal adjam át.

Átadtam. Most semmihez sincs kulcsom, úgy kell kuncsorogni mindig ha valahova be akarok menni és épp zárva van.

Senki mástól nem vettek el semmit, csak tőlem.

Nem értem : ilyen akciót nem kirúgáskor csinálnak?

Mert ez szeptemberben történt, most január van, és itt vagyok , dolgozok, szóba se kerül a kirúgás.


2021. jan. 7. 21:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt hozzáteszem hogy nulla agyuk van, mert az évek alatt minden fontosabb kulcsról csináltam másolatot saját szakállamra, és nem szóltam senkinek, csak nem akarom hogy észrevegyék hogy leadott kulcsokkal is akadálytalanul járkálok ha akarok.
2021. jan. 7. 21:14
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet eltűnt valami valahonnan. Nem akarnak senkit sem meggyanúsítani kipécézve, ezért inkább ahhoz folyamodnak, hogy mindenkitől elveszik a kulcsát.
2021. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"hogy mindenkitől elveszik a kulcsát."


Olvasni tudsz? Leírtam:

"Senki mástól nem vettek el semmit, csak tőlem."


ezen mi nem érthető?

2021. jan. 7. 21:29
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha azt gondolják egy tolvaj vagyok, miért nem hívnak be, bizonyítják be (mert anélkül semmis az egész) és rúgnak ki?
2021. jan. 7. 21:30
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Lehet azt akarják, hogy magadtól mondj fel, és direkt provokálnak. Más ilyen furcsa eset nem történt az elmúlt hónapokban?
2021. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

2-esnek igaza lehetne, de túl azon, hogy mindössze egy embertől vették el a kulcsot, azért sem valószínű ez, mert ha szeptembertől mostanáig nem bírták elkapni a tolvajt, akkor ugyan miben reménykednek?

Én lehet, hogy passzív rezisztenciát gyakorolnék. Ha bárhova menni kéne, ülnék a fenekemen és nem csinálnám meg. Ha rákérdeznének, megmondanám, hogy nem kuncsorgok kulcsért. Vagy adnak kulcsot, ahogy minden kollégámnak van, vagy szépen elüldögélek a helyemen.

2021. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy 5-ös provokáció, vagy 2-es szerint eltűnt valami. De szerintem megunták hogy sok mindenkinél ott a kulcs, és így most jobban tudják ellenőrizni, hogy ki mi hova mit csinálsz a cégen belül. Ha sok minden tűnt el, vagy történtek gyanús dolgok - kiszivarogtatas - akkor értelemszerű lenne a dolog.
2021. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
lehet téged gyanusítanak, és most arra számítanak, hogy mivel nincs kulcsod, így nem fognak letűnni a dolgok. nyilván ha nem te lopkodsz, akkor ettől függetlenül a lopások folytatódnak majd, valószínűleg (kivéve ha a tolvaj megijedt)
2021. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

ahogy írják,provokáció hátha felmondasz magadtól.

am ilyen esetekben általában vki alád tett.

mondott rád vmi olyat,amit elhitt a vezetőség neki mert bennfentesebb mint te és megcsappant a bizalom feléd.

de nincs ez veszve.

ugyanúgy dolgozol ahogy eddig,nem nyafogsz a presztízs vesztés miatt és pár hét után leesik nekik,hogy rossz lóra tettek és leszállnak rólad,ahogy az lett is mint írod.


esetleg ki kellene derítened,hogy ki tedd alád és miért.

és vagy megsemmisítened valahogyan,vagy összehaverkodnod vele.

ez a 2 út van ellene.


ahogy én észrevettem,akkor van ez,ha nem jössz ki egy tőled bennfentesebb munkatársaddal és ő a te posztodra akarja beszervezni egy haverját.

furkálódik kicsit,a vezetőség hisz neki mert ostobenkó és nemtörődöm,majd alaptalan lesz minden vádja,a vádló némi hitelt veszít,te meg maradsz ahol voltál.

csak közben meg figyelve vagy és maxot kell hoznod,amíg lefut a dolog.

de ha lefut akk meg ott lesz,hogy megvádoltak alaptalanul,mert jól melózol,de ettől még szociálisabb marad az aki ki akart túrni téged mint amilyen te vagy.

2021. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

9: "ugyanúgy dolgozol ahogy eddig,nem nyafogsz a presztízs vesztés miatt és pár hét után leesik nekik,hogy rossz lóra tettek és leszállnak rólad,ahogy az lett is mint írod."


Szeptembertől januárig nem esett le a főnököknek a tantusz. Nem szálltak le róla, hisz nem kapta vissza a kulcsát.

Nem hinném, hogy a pedálozását a főnökei ezek után méltányolnák.

2021. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!