Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most komolyan ennyire igénytel...

Most komolyan ennyire igénytelenek a munkahelyen az emberek? Pl:közösen használt wc összekulázva.... A női mosdókról meg ne is beszéljünk (használt tampon/betét falra felragasztása). Undorító!

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 05:02
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Jéz..milyen munkahely ez?
2021. jan. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, vannak ilyenek is és olyanok is, akiknek ez feltűnő.
2021. jan. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mi munkahelyünkön egyáltalán nem ilyen. 9-en dolgozunk, és magunknak kell takarítani a wc-ket, minden nap, beosztás van. Kis túlzással enni lehetne a földről.
2021. jan. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

"Jéz..milyen munkahely ez?"


Nálunk minimum érettségizett vagy diplomás emberek dolgoznak csak, jól szituált munkahely, nem valami összeszerelő üzem, még is ugyan ez. A WC csésze féknyomos, a wc ülőke össze menzeszelve stb...

2021. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Úgy vélem, nem alaptalanul tartjátok morbid ötletnek egy férfitől, amit írok, de hátha befogadja egy-két agy!...

Záratnám kulccsal a WC-t és - ha tényleg nagyon súlyos a helyzet (!), - szigno, időpont ellenében adnám ki, venném vissza a kulcsot egy állandóan nyitott, felügyelt alatt álló irodában. Onnantól kezdve, hogy felelősség is van a kulccsal kiadva, megváltozna az emberek hozzáállása, mert innentől kezdve csak idő kérdése, hogy ki lehessen szűrni, kik viselkednek gyökér módon a WC használatát illetően. Amiket leírtam, önmagukban azért nem elegendőek! A WC-re is ki kell függeszteni egy "random ellenőrzési" papírt, - amelyen látszik, hogy bizonytalan időközönként arra jár (naponta legalább kétszer) egy-egy főnök ÉS/VAGY a takarító személyzet, - mert ez rombolja a "biztonságérzetét" annak, aki gyökér, (mivel a perc töredéke alatt megbukhat). Feltételeket is kell biztosítani ahhoz, hogy megváltozzanak az állapotok! RENDSZERESEN ürített, fedett szemetest kell a női WC-be kihelyezni, ahová a nőknek esélyük van kidobni azt, amivel adott esetben a WC-t el is lehet dugítani! -Tiszta haszon ez a karbantartó részleg vízszerelőjének is, mert nem kellene olyan sűrűn harcolnia a WC-t eldugító betétekkel! Aki megbukik, azzal fel-, ill. ki lehet takaríttatni az EGÉSZ WC-t, - azért, hogy elvegyük a kedvét a jövőben esedékes, hasonló viselkedéstől, vagy lehet írásos feljegyzést készíteni, amelynek egy bizonyos száma után lehet szankcionálni, vagy egy az egyben el lehet távolítani a munkahelyről - csak azért, hogy a többi nő okuljon, tartózkodjon a jövőben a hasonló megközelítésektől! Az pedig senkit nem érdekel, hogy adott esetben három WC van 30 nőre, ez is megtanítja arra az embereket, hogy másokra is tekintettel kell lenni. Tudtam mindig is, hogy a nők legkevésbé egymás irányába empatikusak, szolidárisak, de hogy ennyire igénytelenek, arról csak sejtéseim voltak!

2021. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony vannak ilyenek sajnos. Én is egy tiszta, rendesen karbantartott helyen dolgozom, kevesen vagyunk, főként fiatal csajok, ma délelőtt mégis arra mentem be hogy a női vécében egy nagy kuladarab nézett velem szembe a wc kagylóban, majdnem elhánytam magam.
2021. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!