Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért gondolják sokan jövőnek...

Miért gondolják sokan jövőnek a home office-t?

Figyelt kérdés

Az elméleti munkákat lehetne otthon is végezni, de kétkezi munkát már nem és a lakosság nem kis része dolgozik kétkezik!

Vagy hogy gondolják ezt?



2021. jan. 8. 11:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem azóta rendeződött az életem, mióra márciustól itthonról dolgozom. Két óvodás gyerekem van, ami azt jelenti, hogy ha be kell járni, mehetek havi 1 hetet táppénzre, és mindenki utál az irodában.

Ha meg betegen viszem a gyereket oviba, akkor meg ott utál mindenki. Emiatt tavaly konkrétan az idegösszeroppanás szélén voltam.

Most hogy van home office, mindenki boldog, mindenki örül. Úgyhogy nálunk elég valószínű, hogy így is marad minden. Hála a vírusnak! :)

2021. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Az introvertáltak meg a szociális fóbiások meg el vannak felejtve? Az ilyen embereknek (mint amilyen én is vagyok...) ez az ARANYKOR! Aki meg csak azért szeret munkába menni "legalább kimozdulok" az meg jó nagy marha, mert kimozdulni ezerszer jobb, és többet is ér, mint az olyan helyek, ahova nem kötelező jelleggel mész ugye, és BÁRMIKOR foghatod magad, és hazajöhetsz, akár egy séta...
2021. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12-es


Munkahelyre se kötelező jellegel mész..lehetsz munkanélküli is ha találsz olyat aki eltart. Az evés, ivás és lélelgzés kötelező mert szükséges az életben maradáshoz..minden más választható!

2021. jan. 8. 14:02
 14/18 A kérdező kommentje:
"Lélegzés"
2021. jan. 8. 14:02
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
Home OFFICE. Nem Home factory vagy home construcion Site. Nyilván nem a kétkezi munkásokról van szó, mert ők nem irodában dolgoznak.
2021. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem max. a lehetőséget kell megadni. Én utálok és nem is tudok rendesen itthonról dolgozni, mert nem megfelelőek a körülmények (hely, csend-nyugalom, eszközök) és számomra sokkal motiválóbb is a munkahelyi környezet. Azt is érzem, hogy hosszú távon a mentális egészségemre is rossz hatással van (bár nyilván ebben maga a vírushelyzet és a korlátozások is szerepet jatszottak). Én sokkal szívesebben megyek be a munkahelyre.
2021. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Túlzásnak tartom, hogy ez a jövő, azonban tényleg érdemes lenne megfontolni, hogy azokat, akik képesek otthon is elvégezni a munkájukat, nem kellene időről-időre feleslegesen utaztatni, elvenni valóban értelmetlen dolgokkal órákat napi szinten tőlük.
2021. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Ollókezű Edward ***** válasza:
Nálunk van home office hegesztőknek is. Apukámat is azzal csábítanák a céghez, hogy hazaviszem neki a műszaki rajzot, őt itthon meghegeszti, én pedig beviszem. Kisebb alkatrészekről van szó. Szóval de, a kétkezi munkás is tud otthonról dolgozni bizonyos feltételek mellett.
2021. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!