Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy kamasz diákmunkás mennyit...

Egy kamasz diákmunkás mennyit kereshet meg nyáron?

Figyelt kérdés

Üdv

Az unokám 15 éves lesz idén tavasszal. Állítólag már 15 évesen nagyon szigorúan dolgozhat már nyáron. A kérdésem az az lenne,hogy egy nyár alatt mennyit kereshet meg,mire számíthat?

Kb.65-67 ezer forintot szeretne összegyűjteni egy konzolra (nem tudom mia az,de nem is ez a lényeg).


2021. jan. 8. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

nem tudom mia az,de nem is ez a lényeg)

felelősségteljes xd

2021. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most a vírus helyzet miatt jó eséllyel nem is fog munkát találni, 15 évesen amúgy is nehéz sok diákszövetkezet csak 16 felett foglalkozik az emberrel, de sok munka úgy is 18+os. Jelenleg 926Ft a bruttó órabér. Diákmunkásként ebből 786Ft-ot kap kézhez, ennyit kereshet minimum vagy ennél többet óránként. Ezt kell felszorozni a munkaórák és napok számával. De ahogy mondtam a jelenlegi vírusos helyzetbe szinte csodával határos lenne ha kapna valami munkát.
2021. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Akar 300 ezret is. Nekem ennyi sikerült 17 évesen
2021. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja lány, többet is össze szedhet :)
2021. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én pár éve egy hónap alatt 97ezret szedtem össze
2021. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

3-as vagyok, nem értem a lepontozást.

Naponta 8 óra munkára 6-10 ezer között kaptam. 2,5 hónap alatt 300 ezer ilyen fizetéssel összejöhet ha rendesen dolgozni járok. (Gyári munka volt)

2021. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első válaszoló,mi a priblémád?

2021. jan. 9. 06:57
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

A 3-as és a 4-es lepontozasat én sem értem. Gyárban úgy tudom pótlékok is vannak, attól függően, hogy mikor dolgozol... (Melyik műszakban). Én amikor augusztus 20-an gyarban dolgoztam hajnalban nagyon sokat kaptam.

Hostess nem voltam, mert nem is menne nekem, de lányként, hostesskent is sokat lehet keresni... Nem véletlenül.

Én voltam a 97eures válaszoló (ez amúgy irodai munka volt)

2021. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!