Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha számít egy főnöknek az...

Ha számít egy főnöknek az embere és megtudja, az titokban állást keres, interjúkra jár, behívja megbeszélésre?

Figyelt kérdés

Vagy úgy van vele, felnőtt ember, majd szól mi az ábra?


Vagy eleve leszarja, menjen ha akar?


2021. jan. 10. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én főnököm tudja, hogy váltani akarok, először cégen belül próbáltam, az nem sikerült, így nyilván próbálkozok máshol. Részben egészségügyi oka is van a váltási szándékomnak, amire a jelenlegi munkakörömben nincs megoldás.
2021. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos neki, akkor beszél vele, megkérdezi, miért akar elmenni, ha anyagi okból, akkor esetleg ad több fizetést.
2021. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk volt akinek szóltak, és béremelést ajánlottak. Volt akinek nem szóltak, várták hogy felmondjon, aztán kerestek mást a helyére. Attól függ, menyire volt rá szükség, mennyire volt jó szakember.
2021. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az én főnökömnek nagyon rosszul esne, ha titokban csinálnám ezt, és úgy tudná meg - de ettől nem is kell félnie, mert vagyunk olyan viszonyban, hogy ha valami nem tetszik, szólok neki. Biztosra veszem, hogy megpróbálna megoldást keresni rá, hogy nekem is jó legyen, és a cégnek is, és ne akarjak váltani. Ha elkerülhetetlen lenne, hogy máshova menjen, arról pedig tájékoztatnám már a keresés első percétől, mert így érezném korrektnek.
2021. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"mert így érezném korrektnek"


Az mitől korrekt ha szólók a főnöknek hogy majd valamikor ha.... akkor elmegyek?

Hát van rá 30 napja hogy megoldja! Ennyi a felmondási idő.

Az már csak elég (de ha nem elég, hát így járt, senki se pótolhatatlan szokták mondani-hát itt az alkalom bizonyítani)

2021. jan. 11. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!