Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 21 évesen el tudnék helyezkedn...

21 évesen el tudnék helyezkedni egy furgonos futár cégnél,ha eddig csak 1-2 alkalommal vezettem kisebb furgont,ergó ebben a munkakörben nincsen tapasztalatom? Személyautóval napi szinten közlekedek.

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van valami teszt, amit megcsináltatnak veled előtte. Ha azon átmész, akkor alkalmas vagy. Szerintem el tudnál helyezkedni.
2021. jan. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Postánál MPL,és GLS-nél is dolgoztam.

Nem kérdeztek ilyesmit.

Van-e jogsi? Van.

Szettem-e kistehert? Igen.

Nem kell túlbeszélni. :)

A munka közben sem nagyon fognak veled foglalkozni,csak hajts!!!

2021. jan. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért is ne,én tavaly nemzetközi furgonoztam,második fuvar már Bukarest volt aztán Hamburg mellé és túl éltem.

Futár cégek is fel vesznek csak légy kitartó,mert az kb olyan lesz mint ha pizza futár lennél.

Ha teheted inkább csinálj mást a jövőben,nyilván amit akar az ember azt próbálja ki most mint soha.

Sok sikert.

2021. jan. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!