Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igaz a kijelentés? „Nem azért...

Igaz a kijelentés? „Nem azért adok magas fizetéseket mert jól megy a cégnek. Azért megy jól a cégnek, mert magas fizetéseket adok.“ Steve Jobs

Figyelt kérdés
De ha ez ilyen egyszerű miért vannak ilyen gyalázatos bérek?
2021. jan. 12. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Balázska újabb kérdése, miután a tyúkszemére léptek az előző kérdése alatt. :-D


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2021. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Mehetsz SJ-hoz dolgozni. A túlvilágon. :)
2021. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért van még pár összetevője ennek a történetnek. Először is meg kell keresni azt az embert, akit fölveszel és normálisan dolgozik. Ha már megvan, meg kell tudnod állapítani, hogy tényleg jól dolgozik-e. Kit kell megtartani a csapatból, kit nem érdemes. Ehhez jó vezetők is kellenek. A magas fizetés csak egy összetevő, segít odacsábítani és megtartani a jó embereket. De önmagában nem elég csak odadönteni a pénzt a dolgozóknak.
2021. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

ez egy személet és nem egy adott cégről szól.


a főnököm nem érti miért megy szarul a cég, mindenki motiválatlan.

hát nettó 150-es bérekkel milyenek legyenek.

2021. jan. 12. 15:15
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

#3: rámutattál a lényegre.


S. Jobs tuti nem büfé-ruhatárszakos, melegedni bejáró, önmagukat is semmire se tartó egyénekről beszélt!

2021. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát ja. De azért szegény Jobs is oda került ahova én is fogok.

sehova máshova csak oda.

2021. jan. 12. 15:19
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Hát akkor legyél boldog ezzel a tudattal! :-DDD És siránkozz még 40-50 évig. Hisz úgyis ugyanoda kerülsz.


LOL

2021. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes.. én 170-et keresek, és mégis motivált vagyok. Lehet, hogy azért, mert szeretem a munkámat? Fizethetnének fél millát is, ha utálnám a munkámat, önmagában a pénz nem lenne elég motiváció arra, hogy szívemet-lelkemet beleadjam.
2021. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk Jobs azért nagy kókler volt. Hihetetlen nagy misztérium alakult ki körülötte, közben meg távolról sem volt az a követendő zseni, amilyennek szeretik beállítani. Kétségtelen, hogy nem volt buta, de a sikereit nagyrészt annak köszönhette, hogy tehetsége volt másokat kihasználni. A munka oroszlánrészét Wozniak csinálta, és ennek ellenére képes volt őt is meglopni. Ennyit a nagy Jobsról. Egész élete arról szólt, hogy hogyan húzza le az embereket.
2021. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Érdekes.. én 170-et keresek, és mégis motivált vagyok."


Igen? és 140nel mennyire lennél motivált?

Gondolom azzal is élmunkás lennél eltaláltam?

2021. jan. 12. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!